O nás

O nás:

Vítejte na našem webu, který tvoříme pro Vaši jednodušší orientaci při pořizování spotřebičů a dalšího spotřebního zboží.

Co u nás najdete?

  • – celkové hodnocení s testů a to převážně dle německého Testberichte
  • – vítěze testu v určitých kategoriích spotřebního zboží
  • – jednoduché přehledy a rady pro snadnější výběr zboží
  • – nejprodávanější produkty na našem trhu
  • – odkazy na toto zboží s nejlepšími cenami na trhu
  • – odkazy na zboží, kde najdete spoustu recenzí od uživatelů

Jak hodnocení vznikají?

Testování určitých produktů je prováděno profesionálními a renomovanými společnostmi (vč.zahraničních). Některé produkty sami testujeme. Z tohoto testování je následně vypracováno velmi jednoduché a přehledné celkové hodnocení, které je Vám k dispozici.

Pomohl vám náš web?

Podpořte nás a dejte o testech vědět svým přátelům, zmiňte se své rodině, napište o nás do diskuzí. Stačí jen poslat odkaz. Děkujeme, že nás doporučíte, umožní nám to pro vás připravit víc inspirujících testů.

Máte dotaz? Kontaktujte nás.

Před odesláním formuláře byste měli vědět, jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Při odeslání formuláře zpracováváme tyto osobní údaje – jméno a email. Jméno používáme pro oslovení při komunikaci s vámi a můžete je nahradit  libovolnou přezdívkou. Email používáme pouze pro účel komunikace s vámi, k odpovědi na váš případný dotaz. E-mail je neveřejný a pro jiné účely jej nepoužíváme. O smazání vašich údajů u nás, můžete kdykoliv písemně zažádat přes formulář nebo e-mail. Více informací najdete v dokumentu Ochrana osobních údajů.

Žebříčky produktů jsou vypracovány na základě spotřebitelských testů renomovaných zahraničních organizací a hodnocení reálných uživatelů výrobků. Naše redakce se zaměřuje na zprostředkování přehledného shrnutí informací. Uvedené informace vyjadřují suběktivní názor, neneseme odpovědnost za kvalitu uvedených výrobků, ani za rozhodnutí uživatele se případným doporučením k nákupu řídit.