Testy doplňků stravy a vitamínů

TESTY doplňků stravy a vitamínů – Jak vybrat nejlepší doplněk stravy a vitamín

TOP prémium produkt v kategorii doplňky stravy a vitamíny 2020/2021
TOP prémium produkt v kategorii doplňky stravy a vitamíny 2020/2021

Testy doplňků stravy a vitamínů 2021 – přečtěte si přehledné rady a prozkoumejte žebříček těch nejlépe hodnocených (nejlepších) doplňků stravy a vitamínů na ČR trhu vč. testovaných produktů (podle německého Testberichte.de) v zahraničí.

Přesvědčte se kdo je vítěz testů doplňků stravy a vitamínů a projděte si hodnocení, jaké dostaly nejlepší doplňky stravy a vitamíny. Všechny testy a recenze doplňků stravy a vitamínů jsou aktuální 2021.

 

Tohle byste měli zohlednit při výběru:

 

JAK vybrat nejlepší doplněk stravy a vitamín

 

Každý z nás by měl dostatečně pečovat o své zdraví, protože to máme jenom jedno. Důležitý je například dostatečný pohyb, spánek a samozřejmě také správná strava. Jenže mnohdy se, bohužel, vyskytnou nějaké zdravotní komplikace. Někdy se tak nevyhneme užívání různých léků, ovšem mnohdy postačí pravidelné užívání vhodných doplňků stravy či vitamínů. O tom, jaké existují a na co si dát pozor, se můžete dočíst v tomto článku.

 

Jak vybrat doplňky stravy a vitamíny?

Nejdříve musíte vědět, kdo je bude užívat. Jiné doplňky jsou určeny seniorům, jiné dětem, sportovcům nebo třeba pro kojící a těhotné ženy.

Dále je třeba se zaměřit na to, co konkrétně vašemu tělu chybí a podle toho koupit ten správný.

  • Na posílení imunity – Zejména v chladnějším období se často setkáváme s různými nemocemi či nachlazením. Doporučuje se proto konzumovat více ovoce a zeleniny. Ty však v zimě seženeme většinou pouze v obchodech a některé obsahují větší množství chemie. V dnešní době jsou však k dostání doplňky pouze přírodní, je tedy dobré imunitu podpořit nějakým takovým, výborný je například Penoxal nebo Celaskon, který obsahuje důležitý vitamín C. Ceny za větší balení se pohybují kolem 100,- Kč.
  • Na paměť – Pro správnou činnost mozku je dobré užívat vitamín D, B6 nebo B12 a doplňky stravy, které obsahují kupříkladu ginko bilobu. Ta nejen zlepšuje paměť, ale potlačuje také hučení v uších a slouží i jako prevence proti stařecké demenci nebo Alzheimerově chorobě. Také studenti často potřebují zlepšit soustředění při učení, takže i pro ně je důležité občas sáhnout po vhodném doplňku stravy jako je například MedPharma Omega 3 rybí olej. Za balení 67 tobolek zaplatíte asi 250,- Kč.
  • Na vlasy, nehty a pleť – U těchto produktů se složení většinou prolíná, takže vám bude stačit zakoupit jen jeden, který se postará o všechny tři složky. Doplňky obsahují například rakytník proti slabým a lámavým vlasům, kyselinu hyaluronovou pro zdravou a pružnou pleť nebo vitamíny C, E, zinek a selen proti lámavostí a třepení nehtů.
  • Na klouby – Tyto přípravky jsou určeny zejména starším lidem nebo pro sportovce, kdy jsou jejich klouby často dost namáhány. Nejlépe hodnoceným produktem je Colafit, který obsahuje čistý krystalický kolagen. Cena za balení se 120 kostičkami je zhruba 500,- Kč.
  • Na hubnutí – Přípravky určené na hubnutí dokáží potlačit chuť k jídlu nebo urychlit spalování tuků, někdy také pomáhají zbavit se zadržované vody v těle. Ovšem bez pravidelného cvičení a vhodné stravy se vám rozhodně shodit kila nepodaří. Myslete na to, že je to pouze jakýsi pomocník.

 

Na trhu existuje samozřejmě celá řada dalších a podobných produktů, ale ještě před tím, než si nějaký doplněk či vitamín koupíte, měli byste se také zaměřit na pár dalších důležitých věcí, jako je napříkad kvalita. Ne všichni výrobci totiž nabízejí pouze přírodní doplňky a snaží si konkurovat. Rozhodně nekupujte takovéto přípravky někde na tržnici, ale například v lékárnách či u ověřených prodejců.

Dále je velice důležité přečíst si složení a informace o dávkování a doporučené denní spotřebě. Samozřejmě byste se měli doporučeními řídit, aby nedošlo ke zdravotním komplikacím.

Mějte také na paměti, že žádný doplněk vám nenahradí stravu. Pouze tělu dodá chybějící látky.

Pokud si nejste jisti, jestli není některý z produktů pro vás nevhodný, raději se poraďte s lékařem. Například česnekové kapsle snižují tlak, třezalka zase zvyšuje riziko krvácení, takže není vhodné ji užívat například před plánovanou operací. Většina doplňků vám však nijak neublíží.

Pro někoho hraje důležitou roli také cena vitamínu a doplňků stravy. Ne vždy platí, že čím je výrobek dražší, tím je kvalitnější. Mnohdy zaplatíte zbytečně více peněz pouze za reklamu.

  

Nejprodávanější levné doplňky stravy a vitamíny 2020/2021[/caption]
Nejprodávanější levné doplňky stravy a vitamíny 2020/2021

Pro snadnější výběr použijte testy doplňků stravy a vitamínů 2020/2021:

Hodnocení a testy doplňků stravy a vitamínů je pravidelně aktualizováno a doplňováno.

Hledáte, který produkt – doplněk stravy a vitamín je vítězem testu? Začněte tím, že si projdete hodnocení nejlepších doplňků stravy a vitamínů dle německého Testberichte.de

 

Testy doplňků stravy a vitamínů 2021 – vítěz testu nejlepší doplněk stravy a vitamín

 

 1.  Cetebe imunity Plus Vitamin C – 60 tablet, více…  hodnocení 1,1
 2.  Orthomol Sport 30 – 30 tablet, více…  hodnocení 1,4
 3.  Multi-Sanostol – 300g, více…  hodnocení 1,4
 4.  OrthomolArthro plus – 30 tablet, více…  hodnocení 1,5
 5.  Orthomol femin – 30 tablet, více…  hodnocení 1,7

Zdroj: Testberichte.de | Pořadí zahrnuje produkty výborně dostupné i na českém trhu. Některé z produktů patří mezi novinky a některé mohou být primárně určeny pro německý trh.

Zobrazte si více informací o produktech z testu doplňků stravy a vitamínů

V ČR jsou aktuálně nejprodávanější (nejlepší) tyto doplňky stravy a vitamíny

Nejprodávanější levné doplňky stravy a vitamíny (budget)
TOP Název Obrázek Účel užití Forma Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 VitaHarmony Rybí olej Omega 3 1000 mg 150 tobolek VitaHarmony Rybí olej Omega 3 1000 mg 150 tobolek srdce a cévy kapsle 152 1,3 Více
2 Carun Konopný sirup s příchutí zázvoru BIO 300 ml Carun Konopný sirup s příchutí zázvoru BIO 300 ml sirupy 127 0 Více
3 Carun Konopný sirup s příchutí arónie BIO 300 ml Carun Konopný sirup s příchutí arónie BIO 300 ml sirupy 140 0 Více
Nejprodávanější standardní doplňky stravy a vitamíny
TOP Název Obrázek Účel užití Forma Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 Bachovy originální květové esence Krizové kapky Rescue Remedy 10 ml Bachovy originální květové esence Krizové kapky Rescue Remedy 10 ml psychické problémy kapky 243 1,6 Více
2 Gastrotuss sirup sáčky 25 x 20 ml Gastrotuss sirup sáčky 25 x 20 ml sirupy 270 1,9 Více
3 Acneminum 30 tablet Acneminum 30 tablet gely 244 0 Více
Nejprodávanější TOP doplňky stravy a vitamíny premium
TOP Název Obrázek Účel užití Forma Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 Apotex Colafit 120 kostiček Apotex Colafit 120 kostiček klouby a pohybový aparát měkké kostičky 494 1,3 Více
2 Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný 700 g Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný 700 g klouby a pohybový aparát sypké prášky 989 1,5 Více
3 Lipo C Askor Forte 120 kapslí Lipo C Askor Forte 120 kapslí imunita kapsle 719 0 Více

Zobrazte si další nejprodávanější doplňky stravy a vitamíny

 

REKAPITULACE:

VÍTĚZ TESTU doplňků stravy a vitamínů + NEJPRODÁVANĚJŠÍ doplněk stravy a vitamín ( kat. střed)

Shrnutí: tady vidítě kdo je vítěz testu doplňků stravy a vitamínů (výborně dostupných také na českém trhu) podle německého testu v roce 2021 + aktuálně nejprodávaněší kousek ve střední cenové relaci sledující nejlepší doplňky stravy a vitamíny v ČR. Touto volbou rozhodně nesáhnete vedle a můžete si být jistí, že vám produkty budou spolehlivě sloužit, anižbyste zbytečně přepláceli.

 

VÍTĚZ TESTU NEJPRODÁVANĚJŠÍ V ČR
Cetebe imunity Plus Vitamin C Energy Gynex 30 ml
Testy doplňků stravy a vitamínů – vítěz testu 2020/2021
Nejprodávanější a nejlépe hodnocené doplňky stravy a vitamíny 2020/2021
1. MÍSTO 1. MÍSTO

 

Testy-spotrebicu.cz – testy doplňků stravy a vitamínů 2020/2021


copywriter2copywriterTABULKAcopywriter3 

Porovnavač zcela zdarma.
Porovnavač zcela zdarma.

Taky máte pocit, že za vše platíte zbytečně moc?

Chceme ať to máte levnější, proto jen pro vás, pro uživatele našeho webu, přinášíme rychlé a jednoduché porovnání různých nabídek:

Nebo si nechte zkontrolovat zcela zdarma pojistné smlouvy, ušetřete a vyberte si tu nejlepší – kontrola smluv ZDARMA