Testy kuchyňských robotů

Testy kuchyňských robotů 2016/2017 – Vítěz testu – Jak vybrat kuchyňský robot

Testy kuchyňských robotů - vítěz testu 2016/2017

Testy kuchyňských robotů – vítěz testu

Testy kuchyňských robotů 2016 / 2017 – Kdo vaří rád, určitě už o nákupu kuchyňského robota přemýšlel nebo ho dokonce vlastní. Komu vaření úplně nevyhovuje, měl by se zamyslet proč tomu tak je. Zda není znechucen složitou přípravou pokrmů a pocitem, že je na vše v kuchyni sám. Nabízíme jednoduché řešení, s kterým budete zaručeně spokojení – pořiďte si kuchyňského robota a vaření si začnete konečně užívat.

Proč si kuchyňského robota pořídit?

TOP Kuchyňský robot vám při přípravě jídla ušetří spoustu času a Vaší energie + vaření se stane jednodušší každodenní záležitostí. Je důležité si stanovit priority, co od kuchyňského robota očekáváte (k čemu všemu budete robota používat), jak často vaříte, pro kolik osob vaříte a kolik chcete max.za robota zaplatit.

Základní parametry kuchyňského robota:

– příkon (výkon) – kuchyňský robot by měl mít při běžném používání hodnotu výkonu minimálně 500W. Proto, abyste robota využili na 100%, je však zapotřebí výkon cca 1000W (např. s výkonem 500W na kuchyňském robotu maso neumelete). Na trhu jsou i roboti s výkonem okolo 1500W a jejich užívání je na profesionální úrovni. Pokud Vám nevadí pořídit si tento dražší typ, který má k sobě spoustu příslušenství, budete zaručeně spokojeni.

– materiál – u levnějších kuchyňských robotů je převážná část vyrobena z plastů vč. míchacích nádob. U dražších modelů jsou důležité části vyrobeny z nerezových ocelí (vč. nádoby pro přípravu). Musíte počítat s tím, že životnost levnějších robotů bude při trvalejším používání daleko menší než u dražších modelů.

– velikost nádoby a typ pohonu – velikost nádoby se odvíjí od způsobu užití. Všeobecně platí, že velikost nádoby by měla být min.4L. Výrobci kuchyňských robotů nabízí dva typy pohonu. Pohon ze spodu, kdy je na robotu nasazena nádoba, která však není tak velká a daleko hůře se myje. Pohon ze shora je daleko praktičtější, jelikož na sklopné rameno nasadíte jakékoli příslušenství, které využije celou hloubku větší nádoby. Navíc nádoba je snadněji umyvatelná.

– doplňkové funkce + rychlostní stupně – jako doplňkovou funkcí robota jsou různé pojistky a senzory (čidla). Např. pojistka proti přehřátí (ochrání motor robota), pojistka proti spuštění (jedná se o tzv. dětskou pojistku), senzor, který vyhodnotí dle zaplnění nádoba a po té upravuje rychlost přípravy (mletí, šlehání, míchání). Všeobecně platí, že čím více má kuchyňský robot rychlostních stupňů, tím lépe (při přípravě různých druhů jídel využijete efektivně rychlost otáček motoru).

Nejlepší kuchyňské roboty v ČR 2017

Nejoblíbenější kuchyňské roboty v ČR

příslušenství – je nejdůležitější součástí kuchyňského robota. Předpokládá se, že čím dražší kuchyňský robot je, tím více by měl mít možnosti příslušenství, které Vám přípravu jídel dovedou k dokonalosti. Za důležité příslušenství považujeme různé druhy mlýnků (na maso, ořechy, mák…), odšťavňovač (pro přípravu džusů). Důležitou věcí u kuchyňských robotů je, aby pohyb metly byl nejen kolem své osy, ale také eliptický pro promíchávání celého obsahu nádoby.

Doufáme, že jsme Vám s výběrem kuchyňského robota alespoň trochu pomohli a pro lepší výběr použijte testy kuchyňských robotů 2016/2017:

Hodnocení a testy kuchyňských robotů jsou pravidelně aktualizovány a doplňovány.

Testy kuchyňských robotů 2016/2017 – vítěz testu nejlepších kuchyňských robotů

Hledáte, který kuchyňský robot je vítězem testu. Uvádíme hodnocení nejlepších kuchyňských robotů dle německého Testberichte.de

Zdroj: Testberichte.de

Některé z produktů patří mezi novinky a některé jsou určené jen pro německý trh.

Zobrazit další informace o kuchyňských robotech z testu

V ČR jsou aktuálně nejoblíbenější (nejlepší) kuchyňské roboty:

Zobrazit kompletní nabídku nejprodávanějších kuchyňských robotů

Nepodceňujte nákup kuchyňského robota v kvalitním e-shopu. Kdykoli se Vám může stát, že i v testech sebeúspěšnější spotřebič bude nutné reklamovat.

Testy kuchyňských robotů 2017, Testy kuchyňských robotů 2016

Napsat komentář