Testy posilovacích lavic

TESTY posilovacích lavic – Jak vybrat nejlepší posilovací lavici

TOP prémium produkt v kategorii posilovací lavice 2023/2024
TOP prémium produkt v kategorii posilovací lavice 2023/2024

Testy posilovacích lavic 2024 – přečtěte si přehledné rady a prozkoumejte žebříček těch nejlépe hodnocených (nejlepších) posilovacích lavic na ČR trhu vč. testovaných produktů (podle německého Testberichte.de) v zahraničí.

Přesvědčte se kdo je vítěz testů posilovacích lavic a projděte si hodnocení, jaké dostaly nejlepší posilovací lavice. Všechny testy a recenze posilovacích lavic jsou aktuální 2024.

 

Tohle byste měli zohlednit při výběru:

 

JAK vybrat nejlepší posilovací lavici

 

Trápí vás vaše postava a chtěli byste nějaké to kilo shodit a zároveň tak posílit vaše svalstvo? Určitě nejste sami a ne každý má čas a také finanční možnosti na to, aby mohl pravidelně navštěvovat posilovny či fitness centra. Také mnohým může vadit to, že jsou při cvičení pozorováni. Právě proto vám zde představíme posilovací lavice, které si můžete pořídit domů a cvičit tak sami a v klidu.

 

Typy posilovacích lavic:

  • Bench lavice – Je perfektní pro ty, kteří chtějí mít mohutný a silný hrudník. Určitě jste slyšeli někoho, kdo navštěvuje posilovnu mluvit o tom, kolik zvedne na bench a tento typ je právě pro tohle určený. Pokud si pořídíte bench lavici, můžete cvičit rozpažky, tlaky a spoustu dalších.
  • Nastavitelná lavice – Nejlepší lavice pro všechny, kteří rádi obměňují cviky, je flexibilní a ty moderní mají sklon opěrky jak horizontální, tak vertikální, můžete provádět cviky v sedě i v leže.
  • Šikmá lavice – Tato lavice je přesně určená pro sedy-lehy a to buď vlastní váhou anebo se závažím. Při tomto cvičení posilujete břišní svaly příčné i šikmé.
  • Rovná lavice – Pokud nemáte dostatek místa, tento typ je právě určený pro vás a nabízí mnohostranné využití. Můžete posílit hrudník, ramena, bicepsy, tricepsy a nohy.
  • Scottova lavice – Je ideální pro rozvoj bicepsů. Existují dva typy. Prvním z nich je lavice s opěrkou, kde posilujete s činkami jednoručními nebo obouručními. Druhým pak je lavice se zabudovaným závažím.
  • Hyperextenzní lavice – Říká se jí také římská lavice a slouží ke zpevnění svalového korzetu, který podpírá páteř. Cviky na záda jsou velice důležité, protože ochablé svaly zapřičiňují nepříjemnou bolest. Většina těchto modelů je skládacích.
  • Multifunkční lavice – Jak už samotný název napovídá, jedná se o kombinaci 3 a vícero různých strojů na odlišné partie, kdy zpevníte a procvičíte celé tělo. Výhodou je, že nezabere moc místa a velice snadno se skládá.

 

Cena posilovacích lavic:

Určitě vás bude zajímat, kolik stojí pořízení posilovací lavice. Každý typ se pohybuje v jiné cenové relaci, ale nejlevnější lze koupit již od 2.000 Kč. Samozřejmě ty, které mají více funkcí, jsou dražší. Jejich cena se pohybuje okolo 8.000 Kč.

A pokud už cvičíte delší dobu a požadujete profesionální lavici, která má například moderní čalounění nebo s možností připojení adaptérů na závaží, zaplatíte okolo 13.000 Kč.

Ať už jsou vaše požadavky jakkoliv náročné, rozhodně vás nákup posilovací lavice domů vyjde levněji, než byste utratili v posilovně.

 

Podle čeho vybírat a na co si dát pozor:

Aby vám posilovací lavice vydržela co nejdéle a nedošlo ke zbytečným úrazům, zde je několik rad a typů, jak vybrat tu správnou a na co byste se měli zaměřit především.

  • Rozměry – Než si přístroj zakoupíte, je velice důležité zkontrolovat jeho parametry, jesli se vám vůbec vejde do bytu. A to jak složený, tak rozložený.
  • Stabilita a pevnost – Vždy vybírejte lavici podle vaší výšky, váhy a také síly. Samozřejmě hlavně kvůli bezpečnosti zkontrolujte také pevnost nejen lavice, ale i tyče, opěrek a rovněž sadu činek. Nezapomeňte, že čím déle budete cvičit, tím více bude přístroj zatěžován. Je tedy lepší zvolit robustnější.
  • Pohodlí – Důležité je, aby se vám cvičilo dobře, pohodlně a proto vyberte lavici, která je vybavena dostatečně širokou nastavitelnou opěrkou. Také si dejte pozor, aby měla stabilní a zároveň pohodlné sezení.

 

Doporučení pro větší bezpečnost:

Určitě nezapomeňte zkontrolovat velikost stojanů a jejich nastavitelnost na výšku, také musí být lavice vybavená háky proti převrhnutí a zarážkami proti rozdrcení. Samozřejmě nepřeceňujte své síly a zpočátku nezvedejte zbytečně příliš těžké závaží a postupujte podle pokynů výrobců.

  

Nejprodávanější levné posilovací lavice 2023/2024[/caption]
Nejprodávanější levné posilovací lavice 2023/2024

Pro snadnější výběr použijte testy posilovacích lavic 2023/2024:

Hodnocení a testy posilovacích lavic je pravidelně aktualizováno a doplňováno.

Hledáte, který produkt – posilovací lavice je vítězem testu? Začněte tím, že si projdete hodnocení nejlepších posilovacích lavic dle německého Testberichte.de

 

Testy posilovacích lavic 2024 – vítěz testu nejlepší posilovací lavice

 

 1.  Hammer Bermuda XT – hmotnost 27kg, více…  hodnocení 1,8
 2.  Gorilla Sports Univerzální – hmotnost 40kg  hodnocení 2,0
 3.  Klar FIT-HB3BC – hmotnost 24kg  hodnocení 2,1
 4.  Hammer Bermuda XT PRO – hmotnost 41kg, více…  hodnocení 2,2
 5.  Physionics HNTLB01 – hmotnost 20,5kg  hodnocení 2,3

Zdroj: Testberichte.de | Pořadí zahrnuje produkty výborně dostupné i na českém trhu. Některé z produktů patří mezi novinky a některé mohou být primárně určeny pro německý trh.

 

Zobrazte si více informací o produktech z testu posilovacích lavic

V ČR jsou aktuálně nejprodávanější (nejlepší) tyto posilovací lavice

Nejprodávanější levné posilovací lavice (budget)
TOP Název Obrázek Nosnost Typ Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 inSPORTline AB Perfect inSPORTline AB Perfect 100 břišní 699 1,9 Více
2 HMS Premium L8022 HMS Premium L8022 180 1 514 0 Více
3 Acra KH333 Acra KH333 130 multifunkční 889 3,3 Více
Nejprodávanější standardní posilovací lavice
TOP Název Obrázek Nosnost Typ Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 ACRA WB3400 ACRA WB3400 150 s kladkou 3 315 0 Více
2 inSPORTline ON-X AB10 inSPORTline ON-X AB10 150 3 290 1 Více
3 inSPORTline ON-X AB20 inSPORTline ON-X AB20 220 2 790 0 Více
Nejprodávanější TOP posilovací lavice premium
TOP Název Obrázek Nosnost Typ Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 inSPORTline Inverso Profi inSPORTline Inverso Profi 200 zádové 11 490 1,3 Více
2 inSPORTline Inverso Heaty inSPORTline Inverso Heaty 150 zádové 8 790 1,1 Více
3 Trinfit Bench FX7 Trinfit Bench FX7 250 multifunkční 10 935 1,7 Více

Zobrazte si další nejprodávanější posilovací lavice

 

REKAPITULACE:

VÍTĚZ TESTU posilovacích lavic + NEJPRODÁVANĚJŠÍ posilovací lavice ( kat. střed)

Shrnutí: tady vidítě kdo je vítěz testu posilovacích lavic (výborně dostupných také na českém trhu) podle německého testu v roce 2024 + aktuálně nejprodávaněší kousek ve střední cenové relaci sledující nejlepší posilovací lavice v ČR. Touto volbou rozhodně nesáhnete vedle a můžete si být jistí, že vám produkty budou spolehlivě sloužit, anižbyste zbytečně přepláceli.

 

VÍTĚZ TESTU NEJPRODÁVANĚJŠÍ V ČR
Hammer Bermuda XT ACRA WB3400
Testy posilovacích lavic – vítěz testu 2023/2024
Nejprodávanější a nejlépe hodnocené posilovací lavice 2023/2024
1. MÍSTO 1. MÍSTO

 
 

Testy-spotrebicu.cz – testy posilovacích lavic 2023/2024


    

Porovnavač zcela zdarma.
Porovnavač zcela zdarma.

Taky máte pocit, že za vše platíte zbytečně moc?

Chceme ať to máte levnější, proto jen pro vás, pro uživatele našeho webu, přinášíme rychlé a jednoduché porovnání různých nabídek:

 

...

 

NOVINKA: originální videorecenze!

Už jste viděli naše nejnovější videorecenze? Podívejte se, jak si v redakčních testech vedly produkty, které hýbou trhem. Originálně, důkladně a nezávisle, to jsme my.

 

4.9/5 - (9 votes)