Testy lékárniček

TESTY lékárniček – Jak vybrat nejlepší lékárničku

TOP prémium produkt v kategorii lékárničky 2023/2024
TOP prémium produkt v kategorii lékárničky 2023/2024

Testy lékárniček 2024 – přečtěte si přehledné rady a prozkoumejte žebříček těch nejlépe hodnocených (nejlepších) lékárniček na ČR trhu vč. testovaných produktů (podle německého Testberichte.de) v zahraničí.

Přesvědčte se kdo je vítěz testů lékárniček a projděte si hodnocení, jaké dostaly nejlepší lékárničky. Všechny testy a recenze lékárniček jsou aktuální 2024.

 

Tohle byste měli zohlednit při výběru:

 

JAK vybrat nejlepší lékárničku

 

Bolest hlavy, drobné zranění nebo potíže s trávením vás mohou potkat doma, ale také na dovolené či při výšlapu na hory. Ať už jste ale kdekoliv, nejhorší je, pokud vás zastihnou nepřipravené. Nenechte se nepříjemně překvapit a pořiďte si ideální lékárničku, která vám pomůže s celou řadou akutních potíží. A s jejím výběrem vám zase pomůžeme my. 

 

Jak vybrat lékárničku

Rozhodli jste se, že nebudete nic nechávat náhodě a je nejvyšší čas na výběr lékárničky? Pak byste si měli položit zásadní otázku – kdy a kde budete lékárničku využívat. Jiná kritéria pro výběr budete totiž upřednostňovat u domácí lékárničky, která bude vždy na svém místě, u lékárničky na dovolenou nebo u specifické lékárničky do firmy, na dětský tábor nebo u autolékárničky.

U domácí lékárničky vám nebude záležet ani tak na jejím vzhledu, často jako obal postačí univerzální uzavíratelná krabička, důležitý bude ovšem obsah na míru všem členům domácnosti. A přidat do ní můžete třeba i léky pro vaše čtyřnohé spolubydlící. Pro cestovní lékárničky skladný obal, jeho odolnost a váha hrají zásadní roli. Určitě totiž nebudete chtít cestovat s neskladným kufříkem. Pokud tedy máte v obalu pro lékárničku jasno, můžeme přejít k jejímu naplnění.

 

Co má obsahovat lékárnička

Pokud si chcete být jistí, že na žádnou cennou potřebu nezapomenete, můžete si pořídit kompletně vybavenou lékarničku se základním i specificky zaměřeným obsahem, u které dostanete také informaci, pro jak velkou skupinku uživatelů je určena. Výbavou profi lékárničky se ovšem můžeme nechat jen inspirovat a můžeme si sestavit svou vlastní, která bude uzpůsobená na míru našim potřebám či zdravotním problémům. Mrkněte se tedy s námi na základní vybavení, které by v lékárničce nemělo chybět.

  • Náplasti, obvazy a obinadla tvoří naprostý základ. Většina úrazů na výletech či v domácnosti jsou totiž škrábance a řezné rány, k tomu se navíc občas přidá nějaký ten naražený palec či pohmožděný kotník. Vždy vybírejte různé typy a nejpoužívanější velikosti nebo výhodné univerzální balíčky se základními druhy. 
  • Zapomínat bychom neměli ani na nůžky, pinzety či kleštičky na nehty, které nám pomohou vyřešit celou řadu situací. A nejen těch lékařských. 
  • Další část by měly tvořit dezinfekce, masti a gely. Ať už na bolavé klouby, ke zklidnění natažených svalů nebo k úlevě při poštípání hmyzem. 
  • Nedílnou součástí jsou narozdíl od autolékárniček také léky a léčivé přípravky. Mezi ty základní rozhodně patří léky proti průjmům a ke zmírnění zažívacích potíží, klasické léky proti bolesti a horečce nebo univerzální antihistaminika, které si poradí s projevy alergie.
  • Chybět by neměl ani spolehlivý teploměr, trojcípý šátek a spínací špendlík nebo vatové tyčinky. 

Další obsah zvažte vzhledem k předpokládanému využití lékárničky a vašemu zdravotnímu stavu. Určitě ale nebude od věci, pokud přibalíte třeba balzám na rty, dámské hygienické potřeby nebo menší balení mýdla či tělového krému. Protože známé pravidlo “Kdo je připraven, není překvapen” zde platí skutečně dvojnásob. 

 

Na co si dát pozor? 

U klasických lékárniček je potřeba pravidelně kontrolovat datum expirace léčivých přípravků a samozřejmě doplňovat použité zásoby. Při výběru lékárničky se zase zaměřte na její kvalitu. Určitě vás v krizové situaci nepotěší tupé nůžky ani náplast, která nelepí. Vsaďte tedy na zákazníky ověřené značky s dobrými recenzemi, mezi které patří například LifeSystem nebo Tatonka. Cestovní vybavené lékárničky z jejich nabídky můžete pořídit v rozmezí 300 – 700,- Kč v závislosti na jejich obsahu.

  

Nejprodávanější levné lékárničky 2023/2024[/caption]
Nejprodávanější levné lékárničky 2023/2024

Pro snadnější výběr použijte testy lékárniček 2023/2024:

Hodnocení a testy lékárniček je pravidelně aktualizováno a doplňováno.

Hledáte, který produkt – lékárnička je vítězem testu? Začněte tím, že si projdete hodnocení nejlepších lékárniček dle německého Testberichte.de

 

Testy lékárniček 2024 – vítěz testu nejlepší lékárnička

 

1. Deuter First Aid Kitvíce… hodnocení 1,0
2. Tatonka First Aid Basic Waterproof více… hodnocení 1,8
3. Vaude first aid kit – 350g hodnocení 1,8
4. Tatonka First Aid Minivíce… hodnocení 2,3
5. Care Plus First Aid Kit hodnocení 2,4

Zdroj: Testberichte.de | Pořadí zahrnuje produkty výborně dostupné i na českém trhu. Některé z produktů patří mezi novinky a některé mohou být primárně určeny pro německý trh.

 

Zobrazte si více informací o produktech z testu lékárniček

V ČR jsou aktuálně nejprodávanější (nejlepší) tyto lékárničky

Nejprodávanější levné lékárničky (budget)
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Sensiplast Sada první pomoci 38 dílná Sensiplast Sada první pomoci 38 dílná 100 1,3
2. Altima lékárnička na kolo Altima lékárnička na kolo 168 1,4
3. Pinguin Cartridge Stand černá Pinguin Cartridge Stand černá 108 1,0
Nejprodávanější standardní lékárničky
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. LifeSystems Trek First Aid Kit LifeSystems Trek First Aid Kit 454 1,6
2. LifeSystems First Aid Case LifeSystems First Aid Case 471 1,3
3. Moje lékárnička Vybavená lékárnička MEDIKUS pro firmy 15 osob Moje lékárnička Vybavená lékárnička MEDIKUS pro firmy 15 osob 484 1,0
Nejprodávanější TOP lékárničky (premium)
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Steriwund lékárnička nást. dřev. přírodní do 15 osob Steriwund lékárnička nást. dřev. přírodní do 15 osob 1 226 1,0
2. Steriwund Lékárnička nástěnná dřevěná bílá do 15 osob 1 ks Steriwund Lékárnička nástěnná dřevěná bílá do 15 osob 1 ks 1 350 1,0
3. IFAK Tasmanian Tiger kapsa první pomoci Head Rest černá IFAK Tasmanian Tiger kapsa první pomoci Head Rest černá 996 1,0

Zobrazte si další nejprodávanější lékárničky

 

REKAPITULACE:

VÍTĚZ TESTU lékárniček + NEJPRODÁVANĚJŠÍ lékárnička ( kat. střed)

Shrnutí: tady vidítě kdo je vítěz testu lékárniček (výborně dostupných také na českém trhu) podle německého testu v roce 2024 + aktuálně nejprodávaněší kousek ve střední cenové relaci sledující nejlepší lékárničky v ČR. Touto volbou rozhodně nesáhnete vedle a můžete si být jistí, že vám produkty budou spolehlivě sloužit, anižbyste zbytečně přepláceli.

 

VÍTĚZ TESTU NEJPRODÁVANĚJŠÍ V ČR
Deuter First Aid Kit LifeSystems Trek First Aid Kit
Testy lékárniček – vítěz testu 2023/2024
Nejprodávanější a nejlépe hodnocené lékárničky 2023/2024
1. MÍSTO 1. MÍSTO

 
 

Testy-spotrebicu.cz – testy lékárniček 2023/2024


    

NOVINKA: originální videorecenze!

Už jste viděli naše nejnovější videorecenze? Podívejte se, jak si v redakčních testech vedly produkty, které hýbou trhem. Originálně, důkladně a nezávisle, to jsme my.

 

5/5 - (4 votes)