Testy zmrzlinovačů

TESTY zmrzlinovačů – Jak vybrat nejlepší zmrzlinovač

TOP prémium produkt v kategorii zmrzlinovače 2023/2024
TOP prémium produkt v kategorii zmrzlinovače 2023/2024

Testy zmrzlinovačů 2024 – přečtěte si přehledné rady a prozkoumejte žebříček těch nejlépe hodnocených (nejlepších) zmrzlinovačů na ČR trhu vč. testovaných produktů (podle německého Testberichte.de) v zahraničí.

Přesvědčte se kdo je vítěz testů zmrzlinovačů a projděte si hodnocení, jaké dostaly nejlepší zmrzlinovače. Všechny testy a recenze zmrzlinovačů jsou aktuální 2024.

 

Tohle byste měli zohlednit při výběru:

 

JAK vybrat nejlepší zmrzlinovač

 

Zmrzlina neodmyslitelně patří k létu, příjemně chladí a chutná téměř každému. Pro milovníky zmrzliny, kteří si na ní chtějí pochutnat co nejčastěji a mít ji téměř stále po ruce v každou roční dobu, jsou určeny výrobníky zmrzliny zvané zmrzlinovače pro domácí přípravu zmrzliny. K jejich výhodám určitě patří i to, že víte, co do směsi dáváte. Základem pro výrobu zmrzliny je obvykle smetana, mléko, případně tvaroh nebo jogurt, ale zužitkujete i ovoce, osladíte a ochutíte si ji podle sebe. Řadíte-li se mezi tyto labužníky a máte-li zájem zakoupit si vhodný zmrzlinovač, může vám pomoci souhrn informací, čím se při výběru řídit a na co si dát pozor.

 

Zmrzlinovače podle způsobu a místa chlazení

Zmrzlinovače bez chladící jednotky jsou určeny pro výrobu menšího množství zmrzliny doma, výhodou je, že jsou lehké, malé a skladné a jejich pořízení a spotřeba elektrické energie vám peněženku příliš nezatíží. Zmrzlinu si vyrobíte buď mimo mrazák, nebo přímo v něm.

Pro výrobu zmrzliny mimo mrazničku jsou určeny samostatné zmrzlinovače, což jsou vlastně nádoby s dvojitou stěnou, které se zmrazí v mrazáku. Po jejich namražení do nich nalijete směs na zmrzlinu a po dvaceti až třiceti minutách míchání je zmrzlina hotová. U tohoto typu zmrzlinovače byste si měli hlavně zjistit, kolik zmrzliny najednou v nádobě můžete připravit, protože před přípravou další várky zmrzliny musíte dát nádobu znovu do mrazáku a podle druhu zmrzlinovače to může být až na 24 hodin. Při výběru zmrzlinovače také dejte pozor na výběr velikosti nádoby, ve které se zmrzlina šlehá. Nezáleží jen na počtu připravených porcí zmrzliny, ale také na tom, zda se vám nádoba vejde do mrazáku. Některé typy kuchyňských robotů mají zmrzlinovač jako část příslušenství.

Na stejném principu pracuje předchůdce elektrických zmrzlinovačů, a to zmrzlinovač mechanický, kde k výrobě zmrzliny nevyužíváte elektrickou energii, ale ruční pohon. Je to trochu namáhavější, ale rozhodně méně nákladné. Nádobku namrazíte v mrazáku, vlijete do ní směs na zmrzlinu, přikryjete víkem s kličkou nahoře a metličkami dole a vyšleháte.

Zmrzlinovače pro přípravu zmrzliny přímo v mrazáku fungují tak, že celý přístroj se směsí na přípravu zmrzliny umístíte do mrazáku a přívodní šňůru přivřete do jeho dveří, nebo si pořídíte zmrzlinovač na baterie, ale musíte počítat s vyššími náklady na pořízení baterie, která odolá mrazu. Na trhu jsou i mrazničky se zabudovaným zmrzlinovačem.

 

Automatické zmrzlinovače a jejich výhody

Přípravu většího množství zmrzliny v pohodě zvládne zmrzlinovač s chladící jednotkou. Pracuje na stejné bázi jako ledničky nebo mrazničky, nepřetržitě chladí a není nutné ho dopředu namrazit. V tomto zmrzlinovači trvá příprava zmrzliny nejdéle 30 minut a po spotřebování lze připravit další várku. Tyto přístroje mají digitální ovládání, více programů pro nastavení výroby podle druhu vkládaných ingrediencí, nádoby o velikosti jednoho a více litrů. Výhodou je, že zmrzlinu nemusíte spotřebovat hned, ale je uchovávaná ve stále stejné konzistenci, a rychlost přípravy. U tohoto přístroje jsou nevýhodou vyšší pořizovací náklady, váha i rozměry, a obvykle jsou tyto zmrzlinovače určeny pro profesionální použití.

Dostupné zmrzlinovače za super ceny

Zmrzlinovače pro domácí použití mají jednoduché ovládání a liší se od sebe designem, tvarovým i barevným provedením a také materiálem, který byl použitý pro výrobu jejich obalu a všech součástek. Levnější zmrzlinovače, které na trhu koupíte už od 600,- Kč, mívají obal a většinu součástek z plastu, které se mohou brzy opotřebit. Vhodnější jsou nerezové nádoby a nerezové metličky, případně z exlokovaného hliníku, které jsou sice dražší, dáte za ně 1500,- Kč a více, ale jsou kvalitnější a mnohem pevnější.

  

Nejprodávanější levné zmrzlinovače 2023/2024[/caption]
Nejprodávanější levné zmrzlinovače 2023/2024

Pro snadnější výběr použijte testy zmrzlinovačů 2023/2024:

Hodnocení a testy zmrzlinovačů je pravidelně aktualizováno a doplňováno.

Hledáte, který produkt – zmrzlinovač je vítězem testu? Začněte tím, že si projdete hodnocení nejlepších zmrzlinovačů dle německého Testberichte.de

 

Testy zmrzlinovačů 2024 – vítěz testu nejlepší zmrzlinovač

 

 1.  Severin EZ 7407 – 1,2L, 10,3kg  hodnocení 1,4
 2.  Sage BCI600 – 1,5L, 14,5kg, více…  hodnocení 1,5
 3.  Klarstein Vanilla Sky – 2L, více…  hodnocení 1,7
 4.  Domo DO9201I– 2L, 13,7kg, více…  hodnocení 1,8
 5.  Profi Cook PC-ICM 1140 – 1,8L, 2,95kg  hodnocení 3,7

Zdroj: Testberichte.de | Pořadí zahrnuje produkty výborně dostupné i na českém trhu. Některé z produktů patří mezi novinky a některé mohou být primárně určeny pro německý trh.

 

Zobrazte si více informací o produktech z testu zmrzlinovačů

V ČR jsou aktuálně nejprodávanější (nejlepší) tyto zmrzlinovače

Nejprodávanější levné zmrzlinovače (budget)
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Guzzanti GZ 157 Guzzanti GZ 157 399 1,5
2. Guzzanti GZ 1571 Guzzanti GZ 1571 242 1,0
3. Tescoma Bambini 668218 Tvořítka na zmrzlinu 6 ks Tescoma Bambini 668218 Tvořítka na zmrzlinu 6 ks 185 1,2
Nejprodávanější standardní zmrzlinovače
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Primo PR405IM Primo PR405IM 2 790 1,3
2. Primo PR401IM Primo PR401IM 3 790 1,0
3. Primo PR406IM Primo PR406IM 2 999 1,6
Nejprodávanější TOP zmrzlinovače (premium)
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Sage BCI600 Sage BCI600 6 990 1,4
2. Domo DO9252I Domo DO9252I 7 985 1,0
3. Klarstein Sweet Sundae TK49-Sahnehäubchen-B Klarstein Sweet Sundae TK49-Sahnehäubchen-B 7 533 3,0

Zobrazte si další nejprodávanější zmrzlinovače

 

REKAPITULACE:

VÍTĚZ TESTU zmrzlinovačů + NEJPRODÁVANĚJŠÍ zmrzlinovač ( kat. střed)

Shrnutí: tady vidítě kdo je vítěz testu zmrzlinovačů (výborně dostupných také na českém trhu) podle německého testu v roce 2024 + aktuálně nejprodávaněší kousek ve střední cenové relaci sledující nejlepší zmrzlinovače v ČR. Touto volbou rozhodně nesáhnete vedle a můžete si být jistí, že vám produkty budou spolehlivě sloužit, anižbyste zbytečně přepláceli.

 

VÍTĚZ TESTU NEJPRODÁVANĚJŠÍ V ČR
Severin EZ 7407 Primo PR405IM
Testy zmrzlinovačů – vítěz testu 2023/2024
Nejprodávanější a nejlépe hodnocené zmrzlinovače 2023/2024
1. MÍSTO 1. MÍSTO

 
 

Testy-spotrebicu.cz – testy zmrzlinovačů 2023/2024


    

NOVINKA: originální videorecenze!

Už jste viděli naše nejnovější videorecenze? Podívejte se, jak si v redakčních testech vedly produkty, které hýbou trhem. Originálně, důkladně a nezávisle, to jsme my.

 

5/5 - (31 votes)