Testy zimních bruslí

TESTY zimních bruslí – Jak vybrat nejlepší zimní brusle

TOP prémium produkt v kategorii zimní brusle 2023/2024
TOP prémium produkt v kategorii zimní brusle 2023/2024

Testy zimních bruslí 2024 – přečtěte si přehledné rady a prozkoumejte žebříček těch nejlépe hodnocených (nejlepších) zimních bruslí na ČR trhu vč. testovaných produktů (podle německého Testberichte.de) v zahraničí.

Přesvědčte se kdo je vítěz testů zimních bruslí a projděte si hodnocení, jaké dostaly nejlepší zimní brusle. Všechny testy a recenze zimních bruslí jsou aktuální 2024.

 

Tohle byste měli zohlednit při výběru:

 

JAK vybrat nejlepší zimní brusle

 

Pokud jste se rozhodli, že nechcete celou zimu trávit doma na gauči, a že byste také rádi něco udělali pro své zdraví, určitě byste měli vyzkoušet bruslení. Ať už vyrazíte na zamrzlý rybník nebo třeba vezmete rodinu na zimní stadion, zde je několik rad a tipů, podle čeho vybírat zimní brusle a na co si dát pozor.

Jak vybrat ty správné brusle na led?

Před výběrem zimních bruslí je dobré uvědomit si, za jakým účelem a pro koho lední brusle kupujeme. Nejdůležitější však je, aby nás bota nikde netlačila, aby byly brusle opravdu pohodlné.

Velice důležitá je při výběru ledních bruslí jejich velikost. Brusle na rybník mohou být o malinko větší. Oproti tomu hokejové brusle musíme vybírat přesněji. Noha je totiž při bruslení více zatěžována a proto je potřeba vybrat velikost bruslí o půl čísla nebo o celé číslo větší než běžnou obuv. Při zkoušení byste měli vždy použít ponožky, které budete při samotném bruslení nosit.

Typy zimních bruslí

Pánské zimní brusle nebo-li kanady jsou typické svou pevnou konstrukcí, která musí nohu pevně držet, ale zároveň nesmí být moc sevřená. Ocelový nůž je nasazen v plastovém držáku (holderu). Hlavním poznávacím prvkem brusle na led je pevná špička, snížená stavba boty a zvýšená zadní část paty. Jestliže chcete svým nohám dopřát opravdové pohodlí, zvolte brusle vyrobené z materiálu, který má termoregulační vlastnosti.

Dámské brusle na led mají speciální nože se zoubky určené pro specifický ženský jízdní styl. Nejčastěji mají bílou barvu a utahují se tkaničkami. Když chcete opravdový komfort, můžete zvolit brusle zateplené kožíškem, který kromě toho, že hřeje, také lépe drží nohu v brusli. Trendem v kategorii dámských bruslí jsou dámské kanady. Ty jsou kromě designu stejné jako pánské brusle.

Dětské zimní brusle bývají v různých barvách i velikostech a vyznačují se lehkou konstrukcí nejčastěji z odolného plastu. Brusle jsou maximálně pohodlné, pevně drží nohu a přitom nikde netlačí. Skvělou novinkou mezi dětskými bruslemi je systém nastavení velikosti brusle. Roztažení bruslí až o 4 čísla se dělá nejčastěji jednoduchým stisknutím tlačítka.

Jak náročné je pořízení zimních bruslí?

Určitě je pro vás také důležitá cena. Rozhodně nedoporučujeme kupovat brusle v bazarech. Každá noha může mít jiný tvar či stavbu a prošlápnuté brusle by vám moc komfortu nepřinesly. V dnešní době je na trhu široký výběr všech různých značek a pořizovací cena není nijak závratná.

Dámské zimní brusle pořídíte již od 599,- Kč, pokud ovšem tomuto sportu chcete věnovat více času a preferujete opravdovou kvalitu, je lepší si připlatit. Totéž platí i při koupi bruslí pánských. Zde se ceny pohybují od 800,- Kč. Pro děti jsou brusle na led dostupné od 700,- Kč, nejedná se tedy o příliš vysokou investici.

Jak se starat o zimní brusle ?

Všechny zimní brusle je třeba pravidelně udržovat, abyste je mohli užívat co nejdéle. Zde je několik rad a doporučení:

– Ostření bruslí – nože je třeba čas od času naostřit, aby se lépe „zařezávaly“ do ledu a zaručily vám tak maximální kontrolu a hladkou jízdu.

– Chrániče nožů – ihned po opuštění lední plochy, nasaďte chrániče nožů.

– Očištění nožů – po každém bruslení očistěte nože suchým hadříkem. Zabráníte tak rezivění nožů.

– Vysoušení bruslí – vždy vysoušejte při pokojové teplotě. Nikdy je nedávejte na radiátor, protože přílišné teplo by mohlo změnit jejich tvar. Vnitřní vložku z brusle vyjměte a nechte vyschnout zvlášť.

– Broušení – Před prvním použitím je nutné nechat brusle nabrousit! Brusle dávejte pravidelné brousit do odborného servisu.

– Skladování – Nikdy neskladujte brusle s nasazenými chrániči ostří, mohly by pak začít rezivět.

– Použití oleje – Během dlouhodobějšího skladování bruslí naneste na ostří tenkou vrstvu oleje. Vždy používejte pouze olej bez obsahu kyselin!

  

Nejprodávanější levné zimní brusle 2023/2024[/caption]
Nejprodávanější levné zimní brusle 2023/2024

Pro snadnější výběr použijte testy zimních bruslí 2023/2024:

Hodnocení a testy zimních bruslí je pravidelně aktualizováno a doplňováno.

Hledáte, který produkt – zimní brusle je vítězem testu? Začněte tím, že si projdete hodnocení nejlepších zimních bruslí dle německého Testberichte.de

 

Testy zimních bruslí 2024 – vítěz testu nejlepší zimní brusle

 

 1.  K2 F.I.T. Boavíce…   hodnocení 1,4
 2.  Bauer Supreme S140  hodnocení 1,5
 3.  K2 Raider  hodnocení 1,5
 4.  Roces RSK 2  hodnocení 1,8
 5.  Nike Bauer Flexlite 14  hodnocení 2,1
 6.  CCM 92 Youth  hodnocení 2,3

Zdroj: Testberichte.de | Pořadí zahrnuje produkty výborně dostupné i na českém trhu. Některé z produktů patří mezi novinky a některé mohou být primárně určeny pro německý trh.

 

Zobrazte si více informací o produktech z testu zimních bruslí

V ČR jsou aktuálně nejprodávanější (nejlepší) tyto zimní brusle

Nejprodávanější levné zimní brusle (budget)
TOP Název Obrázek Typ Třída Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 Tempish Feeez kačenky Tempish Feeez kačenky dětské pro začátečníky 379 1,7 Více
2 Worker Duckss Worker Duckss dětské pro začátečníky 390 2,4 Více
3 Tempish RIXY 70 junior Tempish RIXY 70 junior dětské pro začátečníky 694 0 Více
Nejprodávanější standardní zimní brusle
TOP Název Obrázek Typ Třída Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 Tempish VOLT-S Lady Tempish VOLT-S Lady dámské 1 479 0 Více
2 Worker Doty Worker Doty dámské pro amatéry 1 390 1,1 Více
3 Tempish SWAN Tempish SWAN dámské 1 432 2 Více
Nejprodávanější TOP zimní brusle premium
TOP Název Obrázek Typ Třída Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 Bauer Vapor X3.7 S21 Senior Bauer Vapor X3.7 S21 Senior dětské pro pokročilé 4 839 1,8 Více
2 Bauer Supreme S35 S20 Intermediate Bauer Supreme S35 S20 Intermediate pánské pro pokročilé 2 199 1 Více
3 Bauer TREMBLANT Bauer TREMBLANT dětské 2 599 0 Více

Zobrazte si další nejprodávanější zimní brusle

 

REKAPITULACE:

VÍTĚZ TESTU zimních bruslí + NEJPRODÁVANĚJŠÍ zimní brusle ( kat. střed)

Shrnutí: tady vidítě kdo je vítěz testu zimních bruslí (výborně dostupných také na českém trhu) podle německého testu v roce 2024 + aktuálně nejprodávaněší kousek ve střední cenové relaci sledující nejlepší zimní brusle v ČR. Touto volbou rozhodně nesáhnete vedle a můžete si být jistí, že vám produkty budou spolehlivě sloužit, anižbyste zbytečně přepláceli.

 

VÍTĚZ TESTU NEJPRODÁVANĚJŠÍ V ČR
K2 F.I.T. Boa Tempish VOLT-S Lady
Testy zimních bruslí – vítěz testu 2023/2024
Nejprodávanější a nejlépe hodnocené zimní brusle 2023/2024
1. MÍSTO 1. MÍSTO

 
 

Testy-spotrebicu.cz – testy zimních bruslí 2023/2024


    

Porovnavač zcela zdarma.
Porovnavač zcela zdarma.

Taky máte pocit, že za vše platíte zbytečně moc?

Chceme ať to máte levnější, proto jen pro vás, pro uživatele našeho webu, přinášíme rychlé a jednoduché porovnání různých nabídek:

 

Ano, půjčka 5x oceněná indexem odpovědného úvěrování EXISTUJE

Dostali jste se do úzkých? Potřebujete rychle vyřešit nečekaný problém a nedostává se vám peněz? Spoléháte raději na lidi než na banky? Pak je tady pro vás správné řešení, KDE si půjčit

 

4.9/5 - (19 votes)