Testy krémů na akné

TESTY krémů na akné – Jak vybrat nejlepší krém na akné

TOP prémium produkt v kategorii krémy na akné 2023/2024
TOP prémium produkt v kategorii krémy na akné 2023/2024

Testy krémů na akné 2024 – přečtěte si přehledné rady a prozkoumejte žebříček těch nejlépe hodnocených (nejlepších) krémů na akné na ČR trhu vč. testovaných produktů (podle německého Testberichte.de) v zahraničí.

Přesvědčte se kdo je vítěz testů krémů na akné a projděte si hodnocení, jaké dostaly nejlepší krémy na akné. Všechny testy a recenze krémů na akné jsou aktuální 2024.

 

Tohle byste měli zohlednit při výběru:

 

JAK vybrat nejlepší krém na akné

 

Dnešní uspěchaná doba, stres, znečištěné ovzduší a také nezdravý životní styl, konzumace alkoholu, kouření nebo nedostatek spánku, mají obrovský vliv na vzhled pokožky, vlasů a nehtů. U pleti je jedním z projevů a důsledků těchto faktorů problém zvaný akné. Netýká se jen dospívajících dívek, ale setkává se s ním i stále více žen v dospělém věku.

 

Jak vzniká akné a jak se ho zbavit?

V pubertálním období se akné vyskytuje obvykle v horní části obličeje, to znamená na čele, nosu a lících, u dospělých působí problém hlavně ve spodní části obličeje, hlavně na bradě. Kromě obličeje se akné může objevit na různých částech těla, např. na zádech, na krku nebo ramenech, v podstatě všude tam, kde se vyskytují vývody mazových žláz.

Akné samotné vzniká nadměrnou produkcí kožního mazu, která vede k ucpávání pórů (výsledkem jsou černé tečky na pleti, tzv. komedony) a vzniku aknózních pupínků

Nejjednodušší by bylo zbavit se všech negativních vlivů, ale to není tak snadné. Proto vám mohou přijít vhod kosmetické přípravky pro ošetření takto postižené pleti. Patří k nim široká škála čistících pleťových vod a ošetřujících krémů na akné.

 

Vyzkoušejte krémy proti akné

Stejně jako u všech kosmetických přípravků platí, že to, co jednomu z nás vyhovuje, nemusí vyhovovat druhému, takže nezbývá, než zkoušet, co konkrétně na vaše akné zabírá. Protože pokožka se sklonem k akné bývá citlivá, je nutné používat kosmetické přípravky určené pro problematickou pleť. Pro tento typ pleti nejsou vhodné mastné podkladové báze, přípravky pro peeling nebo čistící přípravky s vysokým pH.

Na trhu jsou k dispozici krémy na akné s obsahem různých přírodních látek, které si umí s tímto problémem poradit.

Tea Tree Oil – olej z čajovníku – má antibakteriální, zklidňující a regenerující účinky

Kyselina salicylová je výtažek z kůry vrby bílé, která má protizánětlivé a hojivé účinky, snižuje nadměrnou produkci mazu, odstraní odumřelé kožní buňky z povrchu pokožky a pórů a vyčistí černé tečky.

Kyselina azelaová se získává z pšenice, žita nebo ječmene. Čistí ucpané póry, má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Navíc má vybělovací efekt a můžete ji použít i během léta, protože nijak nereaguje na sluneční záření.

Výtažky ze semen bodláku mléčného předcházejí vzniku akné, redukují jeho rozsah a zamezují vzniku dalších pupínků.

Ovocné kyseliny si dokáží poradit s mírnou formou akné, zlepšují celkový vzhled pleti a vyhladí ji.

– Chemickou látkou, která dokáže zmírnit zánětlivé procesy, ničí bakterie uvnitř pórů, a tím zmírňuje i tvorbu komedonů, je benzoylperoxid. Citlivosti pleti je nutné přizpůsobit frekvenci aplikace i její délku, protože zpočátku vám může tato látka způsobit mírné podráždění pokožky.

 

Jak používat krémy na akné?

U zralé pokožky byste krém měly používat pouze v místech, kde se akné tvoří a okolní pleť ošetřit krémem vhodným pro váš typ pleti, protože byste ji přípravky na akné zbytečně vysušovaly. Pro tuto pleť jsou vhodné krémy na akné s vyšším obsahem výživných látek. Pro dospívající pleť jsou tyto krémy nevhodné a mohou projevy akné ještě zhoršit. Zde je na místě použít lehčí krémy nebo gely s účinnými látkami.

Projevy akné obzvlášť na obličeji jsou nepříjemné a chcete je zamaskovat? K tomu poslouží kvalitní BB krém, který hydratuje pokožku a dovede zakrýt drobné nedostatky. Je vhodný pro citlivou pleť, kterou by vrstvení více přípravků mohlo podráždit. Pokud BB krém dostatečně nepřekrývá nedostatky, je vhodné použít denní krém na problematickou pleť a na něj pak aplikovat make-up nebo zmatňující krém, případně korekční make-up s obsahem klotrimoxazolu.

A jedna rada na závěr: pokud se u vás jedná o těžší formu akné provázenou množstvím hnisajících pupínků, po jejichž zahojení vznikají jizvy trvalého rázu, je nejvyšší čas navštívit odborného lékaře -dermatologa, protože s touto formou akné si běžně dostupné přípravky neporadí.

  

Nejprodávanější levné krémy na akné 2023/2024[/caption]
Nejprodávanější levné krémy na akné 2023/2024

Pro snadnější výběr použijte testy krémů na akné 2023/2024:

Hodnocení a testy krémů na akné je pravidelně aktualizováno a doplňováno.

Hledáte, který produkt – krém na akné je vítězem testu? Začněte tím, že si projdete hodnocení nejlepších krémů na akné dle německého Testberichte.de

 

Testy krémů na akné 2024 – vítěz testu nejlepší krém na akné

 

 1.  Garnier Pure samohřejivá – 12ml, více…  hodnocení 2,2
 2.  Clearasil Anti-akné – 150m  hodnocení 2,2
 3.  Alkmene Tea Tree oil – 15ml  hodnocení 2,3
 4.  Logona čistící pěna Clear Skin – 100ml  hodnocení 2,8
 5.  Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing – 200ml, více…  hodnocení 2,9

Zdroj: Testberichte.de | Pořadí zahrnuje produkty výborně dostupné i na českém trhu. Některé z produktů patří mezi novinky a některé mohou být primárně určeny pro německý trh.

 

Zobrazte si více informací o produktech z testu krémů na akné

V ČR jsou aktuálně nejprodávanější (nejlepší) tyto krémy na akné

Nejprodávanější levné krémy na akné (budget)
TOP Název Obrázek Objem Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 Dermacol AcneClear Antibacterial Face Wash Gel 150 ml Dermacol AcneClear Antibacterial Face Wash Gel 150 ml 150 68 1,7 Více
2 Australian Bodycare Spot Stick tyčinka na pupínky s Tea Tree olejem 9 ml Australian Bodycare Spot Stick tyčinka na pupínky s Tea Tree olejem 9 ml 9 139 1,4 Více
3 Uriage Hyseac pate SOS soin local 15 g Uriage Hyseac pate SOS soin local 15 g 15 189 1,3 Více
Nejprodávanější standardní krémy na akné
TOP Název Obrázek Objem Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 La Roche Posay Effaclar A.I. 15 ml La Roche Posay Effaclar A.I. 15 ml 15 299 1,6 Více
2 Avène Cleanance ComedoMed péče 30 ml Avène Cleanance ComedoMed péče 30 ml 30 289 1,3 Více
3 Ducray Kelual DS creme 40 ml Ducray Kelual DS creme 40 ml 40 292 1,6 Více
Nejprodávanější TOP krémy na akné premium
TOP Název Obrázek Objem Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 Vichy Normaderm Phytosolution 50 ml Vichy Normaderm Phytosolution 50 ml 50 429 1,4 Více
2 La Roche-Posay Effaclar DUO (+) tónovací sjednocující korekční péče proti nedokonalostem pleti a stopám po akné Medium 40 ml La Roche-Posay Effaclar DUO (+) tónovací sjednocující korekční péče proti nedokonalostem pleti a stopám po akné Medium 40 ml 40 461 0 Více
3 Medik8 Blemish SOS Gel proti akné s rychlým účinkem 15 ml Medik8 Blemish SOS Gel proti akné s rychlým účinkem 15 ml 15 630 1,2 Více

Zobrazte si další nejprodávanější krémy na akné

 

REKAPITULACE:

VÍTĚZ TESTU krémů na akné + NEJPRODÁVANĚJŠÍ krém na akné ( kat. střed)

Shrnutí: tady vidítě kdo je vítěz testu krémů na akné (výborně dostupných také na českém trhu) podle německého testu v roce 2024 + aktuálně nejprodávaněší kousek ve střední cenové relaci sledující nejlepší krémy na akné v ČR. Touto volbou rozhodně nesáhnete vedle a můžete si být jistí, že vám produkty budou spolehlivě sloužit, anižbyste zbytečně přepláceli.

 

VÍTĚZ TESTU NEJPRODÁVANĚJŠÍ V ČR
Garnier Pure samohřejivá La Roche Posay Effaclar A.I. 15 ml
Testy krémů na akné – vítěz testu 2023/2024
Nejprodávanější a nejlépe hodnocené krémy na akné 2023/2024
1. MÍSTO 1. MÍSTO

 
 

Testy-spotrebicu.cz – testy krémů na akné 2023/2024


    

Porovnavač zcela zdarma.
Porovnavač zcela zdarma.

Taky máte pocit, že za vše platíte zbytečně moc?

Chceme ať to máte levnější, proto jen pro vás, pro uživatele našeho webu, přinášíme rychlé a jednoduché porovnání různých nabídek:

 

...

 

NOVINKA: originální videorecenze!

Už jste viděli naše nejnovější videorecenze? Podívejte se, jak si v redakčních testech vedly produkty, které hýbou trhem. Originálně, důkladně a nezávisle, to jsme my.

 

5/5 - (1 vote)