Testy pleťových krémů

TESTY pleťových krémů – Jak vybrat nejlepší pleťový krém

TOP prémium produkt v kategorii pleťové krémy 2022/2023
TOP prémium produkt v kategorii pleťové krémy 2022/2023

Testy pleťových krémů 2023 – přečtěte si přehledné rady a prozkoumejte žebříček těch nejlépe hodnocených (nejlepších) pleťových krémů na ČR trhu vč. testovaných produktů (podle německého Testberichte.de) v zahraničí.

Přesvědčte se kdo je vítěz testů pleťových krémů a projděte si hodnocení, jaké dostaly nejlepší pleťové krémy. Všechny testy a recenze pleťových krémů jsou aktuální 2023.

 

Tohle byste měli zohlednit při výběru:

 

JAK vybrat nejlepší pleťový krém

 

Stále máte pocit, že pro svou pleť neděláte všechno a že byste péči chtěla zdokonalit? Základem každodenní péče o pleť je nejen kvalitní čistící pleťová voda, která pokožku zbaví všech nečistot, ale hlavně pleťový krém, který je nutné každodenně a pravidelně aplikovat.

Vhodný krém byste měly vždy vybírat podle typu vaší pleti a také zohlednit váš věk.

 

4 základní typy pokožky:

Suchá pleť vyžaduje výživnější a mastnější krémy, a protože bývá citlivější na některé chemické složky, je vhodné vybírat z krémů na přírodní bázi, které neobsahují parfémované složky.

Smíšená pleť je v určitých partiích obličeje suchá a jinde zase mastná, takže potřebujete krém, který se tomu dokáže přizpůsobit. Měl by omezit nadbytečnou tvorbu mazu, a zároveň pleti poskytnout dostatečný přísun výživných látek a vyšší hydrataci.

– Pro ošetření mastné pleti použijte lehčí krémy nebo pleťové gely, které mastnou pokožku příliš nezatíží a neucpou póry.

Normální pleť potřebuje hlavně hydrataci, výživné látky a také složky, které zpomalí tvorbu vrásek. Ani u tohoto typu pleti neplatí, že můžete použít jakýkoliv krém.

 

Výběr pleťového krému podle věku:

S přibývajícími léty pleť vyžaduje stále vyšší přísun výživných složek.

– Ve věku do 30 let byste měla dodávat pokožce hlavně hydrataci.

– V rozmezí od 30 do 40 let je vhodné používat krémy s vyšším obsahem živin a se složkami, které zpomalí tvorbu vrásek (krémy anti-age).

– Krémy určené pro ošetření pleti ve věku od 40 do 50 let opět obsahují mnoho živin, antioxidantů, vitamínů a látek zpomalujících stárnutí pleti, ale i kyselinu hyaluronovou pro dostatečnou hydrataci a podporu elasticity.

– Pleťové krémy pro pleť nad 50 let kromě výše uvedených látek obsahují kolagen nebo látky, které podporují jeho tvorbu.

 

Denní a noční krémy:

V nabídce je široká škála pleťových krémů různých značek. Existují univerzální krémy, které můžete používat k ošetření pleti na den i noc, ale odborníci se shodují na tom, že ideální je mít na den krém denní a na noc krém noční. Každý tento krém totiž funguje jinak.

Denní krém má za úkol dodat pleti potřebnou hydrataci a ochranu před vnějšími škodlivými vlivy. Obvykle má lehkou strukturu a dokáže se velmi rychle vsáknout do pokožky. Základ kvalitního denního krému tvoří výživné a hydratační částice, bývá obohacený antioxidanty a vitamíny, většina z nich obsahuje i ochranný UV filtr, který pokožku chrání před slunečními paprsky. Nedoporučuje se používat stále stejný denní krém, ale je na místě používat v zimním období krémy hustější, hutnější a v letním období aplikovat lehčí krémy.

Noční krém je určený k regeneraci pokožky, má jí dodat vlhkost a patřičně ji vyživit. Stejně jako u denního krému antioxidanty obsažené v nočním krému zmírní stárnutí pleti, jiné látky zase pokožku zklidní, další ji vyživí a zregenerují. Výživných složek bývá v nočním krému mnohem více než v denním.

Není vhodné zaměňovat používání obou krémů. V případě aplikace denního krému na noc některé jeho složky, např. UV filtr, v noci pokožku zbytečně zatěžují. Stejně tak není dobré použití nočního krému na den, protože jeho hutnější složení může vytvořit na pokožce mastná místa.

Denní nebo noční krém aplikujte na pokožku pouze v tenčí vrstvě. Nezanesete tak jednotlivé póry pokožky a umožníte tak pleti dostatečné okysličení.

Je vhodné používat denní i noční krém stejné řady, protože jednotlivé složky na sebe perfektně navazují a vzájemně se doplňují.

 

Typy krémů podle označení

– Pro zralou pleť a proti jejímu stárnutí jsou určeny krémy AA

– Pro hydrataci suché a normální pleti jsou k dispozici krémy BB

– Pro zakrytí drobných nesrovnalostí nebo pigmentových skvrn jsou vhodné krémy CC

– Pro mastnou pleť a její regeneraci doporučují výrobci krémy DD

– Pro komplexní péči o pleť a určitý nadstandard výrobci nabízejí krémy EE

  

Nejprodávanější levné pleťové krémy 2022/2023[/caption]
Nejprodávanější levné pleťové krémy 2022/2023

Pro snadnější výběr použijte testy pleťových krémů 2022/2023:

Hodnocení a testy pleťových krémů je pravidelně aktualizováno a doplňováno.

Hledáte, který produkt – pleťový krém je vítězem testu? Začněte tím, že si projdete hodnocení nejlepších pleťových krémů dle německého Testberichte.de

 

Testy pleťových krémů 2023 – vítěz testu nejlepší pleťový krém

 

 1.  Sebamed Q10 – 75ml, více…  hodnocení 1,0
 2.  Weleda mandlový – 30ml, více…  hodnocení 1,0
 3.  Eucerin Volume-Filler – 50ml, více…  hodnocení 1,1
 4.  Vichy Nutrilogie 2 – 50ml, více…  hodnocení 1,2
 5.  Weleda Iris – 30ml, více…  hodnocení 1,4

Zdroj: Testberichte.de | Pořadí zahrnuje produkty výborně dostupné i na českém trhu. Některé z produktů patří mezi novinky a některé mohou být primárně určeny pro německý trh.

 

Zobrazte si více informací o produktech z testu pleťových krémů

V ČR jsou aktuálně nejprodávanější (nejlepší) tyto pleťové krémy

Nejprodávanější levné pleťové krémy (budget)
TOP Název Obrázek Typ Objem Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 TianDe Hydratační krém na bázi ovčí placenty 50 g TianDe Hydratační krém na bázi ovčí placenty 50 g denní i noční 139 1,2 Více
2 Nivea Creme 400 ml Nivea Creme 400 ml denní 400 129 1,3 Více
3 Uriage Bariéderm Cica reparativní krém s obsahem mědi a zinku Repairing Cream with Cu-Zn 40 ml Uriage Bariéderm Cica reparativní krém s obsahem mědi a zinku Repairing Cream with Cu-Zn 40 ml denní 40 119 1,3 Více
Nejprodávanější standardní pleťové krémy
TOP Název Obrázek Typ Objem Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream 100 ml Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream 100 ml denní 100 410 1,3 Více
2 Alcina kašmírový pleťový krém 50 ml Alcina kašmírový pleťový krém 50 ml denní 50 505 1,1 Více
3 For Life & Madaga hydrooptimal regenerační krém 50 ml For Life & Madaga hydrooptimal regenerační krém 50 ml denní i noční 50 525 1 Více
Nejprodávanější TOP pleťové krémy premium
TOP Název Obrázek Typ Objem Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 Asombroso The One Snake Cream 50 ml Asombroso The One Snake Cream 50 ml denní i noční 50 1 489 1,1 Více
2 Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity noční krém 50 ml Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity noční krém 50 ml noční 50 659 1,4 Více
3 Eucerin Hyaluron-Filler+Elasticity Denní krém Rosé SPF30 50 ml Eucerin Hyaluron-Filler+Elasticity Denní krém Rosé SPF30 50 ml denní 50 689 1,4 Více

Zobrazte si další nejprodávanější pleťové krémy

 

REKAPITULACE:

VÍTĚZ TESTU pleťových krémů + NEJPRODÁVANĚJŠÍ pleťový krém ( kat. střed)

Shrnutí: tady vidítě kdo je vítěz testu pleťových krémů (výborně dostupných také na českém trhu) podle německého testu v roce 2023 + aktuálně nejprodávaněší kousek ve střední cenové relaci sledující nejlepší pleťové krémy v ČR. Touto volbou rozhodně nesáhnete vedle a můžete si být jistí, že vám produkty budou spolehlivě sloužit, anižbyste zbytečně přepláceli.

 

VÍTĚZ TESTU NEJPRODÁVANĚJŠÍ V ČR
Sebamed Q10 CeraVe hydratační krém 340 g
Testy pleťových krémů – vítěz testu 2022/2023
Nejprodávanější a nejlépe hodnocené pleťové krémy 2022/2023
1. MÍSTO 1. MÍSTO

 
 

Testy-spotrebicu.cz – testy pleťových krémů 2022/2023


    

Porovnavač zcela zdarma.
Porovnavač zcela zdarma.

Taky máte pocit, že za vše platíte zbytečně moc?

Chceme ať to máte levnější, proto jen pro vás, pro uživatele našeho webu, přinášíme rychlé a jednoduché porovnání různých nabídek:

 

...

 

NOVINKA: originální videorecenze!

Už jste viděli naše nejnovější videorecenze? Podívejte se, jak si v redakčních testech vedly produkty, které hýbou trhem. Originálně, důkladně a nezávisle, to jsme my.

 

4.9/5 - (7 votes)