Testy pleťových krémů

TESTY pleťových krémů – Jak vybrat nejlepší pleťový krém

TOP prémium produkt v kategorii pleťové krémy 2023/2024
TOP prémium produkt v kategorii pleťové krémy 2023/2024

Testy pleťových krémů 2024 – přečtěte si přehledné rady a prozkoumejte žebříček těch nejlépe hodnocených (nejlepších) pleťových krémů na ČR trhu vč. testovaných produktů (podle německého Testberichte.de) v zahraničí.

Přesvědčte se kdo je vítěz testů pleťových krémů a projděte si hodnocení, jaké dostaly nejlepší pleťové krémy. Všechny testy a recenze pleťových krémů jsou aktuální 2024.

 

Tohle byste měli zohlednit při výběru:

 

JAK vybrat nejlepší pleťový krém

 

Stále máte pocit, že pro svou pleť neděláte všechno a že byste péči chtěla zdokonalit? Základem každodenní péče o pleť je nejen kvalitní čistící pleťová voda, která pokožku zbaví všech nečistot, ale hlavně pleťový krém, který je nutné každodenně a pravidelně aplikovat.

Vhodný krém byste měly vždy vybírat podle typu vaší pleti a také zohlednit váš věk.

 

4 základní typy pokožky:

Suchá pleť vyžaduje výživnější a mastnější krémy, a protože bývá citlivější na některé chemické složky, je vhodné vybírat z krémů na přírodní bázi, které neobsahují parfémované složky.

Smíšená pleť je v určitých partiích obličeje suchá a jinde zase mastná, takže potřebujete krém, který se tomu dokáže přizpůsobit. Měl by omezit nadbytečnou tvorbu mazu, a zároveň pleti poskytnout dostatečný přísun výživných látek a vyšší hydrataci.

– Pro ošetření mastné pleti použijte lehčí krémy nebo pleťové gely, které mastnou pokožku příliš nezatíží a neucpou póry.

Normální pleť potřebuje hlavně hydrataci, výživné látky a také složky, které zpomalí tvorbu vrásek. Ani u tohoto typu pleti neplatí, že můžete použít jakýkoliv krém.

 

Výběr pleťového krému podle věku:

S přibývajícími léty pleť vyžaduje stále vyšší přísun výživných složek.

– Ve věku do 30 let byste měla dodávat pokožce hlavně hydrataci.

– V rozmezí od 30 do 40 let je vhodné používat krémy s vyšším obsahem živin a se složkami, které zpomalí tvorbu vrásek (krémy anti-age).

– Krémy určené pro ošetření pleti ve věku od 40 do 50 let opět obsahují mnoho živin, antioxidantů, vitamínů a látek zpomalujících stárnutí pleti, ale i kyselinu hyaluronovou pro dostatečnou hydrataci a podporu elasticity.

– Pleťové krémy pro pleť nad 50 let kromě výše uvedených látek obsahují kolagen nebo látky, které podporují jeho tvorbu.

 

Denní a noční krémy:

V nabídce je široká škála pleťových krémů různých značek. Existují univerzální krémy, které můžete používat k ošetření pleti na den i noc, ale odborníci se shodují na tom, že ideální je mít na den krém denní a na noc krém noční. Každý tento krém totiž funguje jinak.

Denní krém má za úkol dodat pleti potřebnou hydrataci a ochranu před vnějšími škodlivými vlivy. Obvykle má lehkou strukturu a dokáže se velmi rychle vsáknout do pokožky. Základ kvalitního denního krému tvoří výživné a hydratační částice, bývá obohacený antioxidanty a vitamíny, většina z nich obsahuje i ochranný UV filtr, který pokožku chrání před slunečními paprsky. Nedoporučuje se používat stále stejný denní krém, ale je na místě používat v zimním období krémy hustější, hutnější a v letním období aplikovat lehčí krémy.

Noční krém je určený k regeneraci pokožky, má jí dodat vlhkost a patřičně ji vyživit. Stejně jako u denního krému antioxidanty obsažené v nočním krému zmírní stárnutí pleti, jiné látky zase pokožku zklidní, další ji vyživí a zregenerují. Výživných složek bývá v nočním krému mnohem více než v denním.

Není vhodné zaměňovat používání obou krémů. V případě aplikace denního krému na noc některé jeho složky, např. UV filtr, v noci pokožku zbytečně zatěžují. Stejně tak není dobré použití nočního krému na den, protože jeho hutnější složení může vytvořit na pokožce mastná místa.

Denní nebo noční krém aplikujte na pokožku pouze v tenčí vrstvě. Nezanesete tak jednotlivé póry pokožky a umožníte tak pleti dostatečné okysličení.

Je vhodné používat denní i noční krém stejné řady, protože jednotlivé složky na sebe perfektně navazují a vzájemně se doplňují.

 

Typy krémů podle označení

– Pro zralou pleť a proti jejímu stárnutí jsou určeny krémy AA

– Pro hydrataci suché a normální pleti jsou k dispozici krémy BB

– Pro zakrytí drobných nesrovnalostí nebo pigmentových skvrn jsou vhodné krémy CC

– Pro mastnou pleť a její regeneraci doporučují výrobci krémy DD

– Pro komplexní péči o pleť a určitý nadstandard výrobci nabízejí krémy EE

  

Nejprodávanější levné pleťové krémy 2023/2024[/caption]
Nejprodávanější levné pleťové krémy 2023/2024

Pro snadnější výběr použijte testy pleťových krémů 2023/2024:

Hodnocení a testy pleťových krémů je pravidelně aktualizováno a doplňováno.

Hledáte, který produkt – pleťový krém je vítězem testu? Začněte tím, že si projdete hodnocení nejlepších pleťových krémů dle německého Testberichte.de

 

Testy pleťových krémů 2024 – vítěz testu nejlepší pleťový krém

 

 1.  Sebamed Q10 – 75ml, více…  hodnocení 1,0
 2.  Weleda mandlový – 30ml, více…  hodnocení 1,0
 3.  Eucerin Volume-Filler – 50ml, více…  hodnocení 1,1
 4.  Vichy Nutrilogie 2 – 50ml, více…  hodnocení 1,2
 5.  Weleda Iris – 30ml, více…  hodnocení 1,4

Zdroj: Testberichte.de | Pořadí zahrnuje produkty výborně dostupné i na českém trhu. Některé z produktů patří mezi novinky a některé mohou být primárně určeny pro německý trh.

 

Zobrazte si více informací o produktech z testu pleťových krémů

V ČR jsou aktuálně nejprodávanější (nejlepší) tyto pleťové krémy

Nejprodávanější levné pleťové krémy (budget)
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Nivea Men krém 150 ml Nivea Men krém 150 ml 97 1,2
2. CeraVe hydratační krém 50 ml CeraVe hydratační krém 50 ml 133 1,3
3. Lux Maryna ošetřující a hydratující krém 75 ml Lux Maryna ošetřující a hydratující krém 75 ml 30 1,1
Nejprodávanější standardní pleťové krémy
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Pleva krém s kapičkou včelího jedu 50 g Pleva krém s kapičkou včelího jedu 50 g 320 1,1
2. Uriage Bariéderm Cica reparativní krém s obsahem mědi a zinku Repairing Cream with Cu-Zn 100 ml Uriage Bariéderm Cica reparativní krém s obsahem mědi a zinku Repairing Cream with Cu-Zn 100 ml 269 1,4
3. tianDe pleťový krém s bílým čajem pleťový krém s bílým čajem 50 g tianDe pleťový krém s bílým čajem pleťový krém s bílým čajem 50 g 331 1,1
Nejprodávanější TOP pleťové krémy (premium)
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. TianDe Charm pleťový krém koncentrát krásy 50 g TianDe Charm pleťový krém koncentrát krásy 50 g 801 1,2
2. Eucerin Hyaluron-Filler+Elasticity Denní krém Rosé SPF30 50 ml Eucerin Hyaluron-Filler+Elasticity Denní krém Rosé SPF30 50 ml 666 1,4
3. LOBEY Náhradní náplň Denní ochranný obličejový krém 50 ml + 10 ml GRATIS LOBEY Náhradní náplň Denní ochranný obličejový krém 50 ml + 10 ml GRATIS 719 1,0

Zobrazte si další nejprodávanější pleťové krémy

 

REKAPITULACE:

VÍTĚZ TESTU pleťových krémů + NEJPRODÁVANĚJŠÍ pleťový krém ( kat. střed)

Shrnutí: tady vidítě kdo je vítěz testu pleťových krémů (výborně dostupných také na českém trhu) podle německého testu v roce 2024 + aktuálně nejprodávaněší kousek ve střední cenové relaci sledující nejlepší pleťové krémy v ČR. Touto volbou rozhodně nesáhnete vedle a můžete si být jistí, že vám produkty budou spolehlivě sloužit, anižbyste zbytečně přepláceli.

 

VÍTĚZ TESTU NEJPRODÁVANĚJŠÍ V ČR
Sebamed Q10 Pleva krém s kapičkou včelího jedu 50 g
Testy pleťových krémů – vítěz testu 2023/2024
Nejprodávanější a nejlépe hodnocené pleťové krémy 2023/2024
1. MÍSTO 1. MÍSTO

 
 

Testy-spotrebicu.cz – testy pleťových krémů 2023/2024


    

NOVINKA: originální videorecenze!

Už jste viděli naše nejnovější videorecenze? Podívejte se, jak si v redakčních testech vedly produkty, které hýbou trhem. Originálně, důkladně a nezávisle, to jsme my.

 

4.9/5 - (8 votes)