Testy vibrátorů

Testy vibrátorů – Jak vybrat nejlepší vibrátorů

Testy vibrátorů – vítěz testu - nejlepší 2021
Testy vibrátorů – vítěz testu

Testy vibrátorů 2021 – Ne každá žena se může pochlubit partnerem, který ji vždy dokáže při souloži zcela uspokojit. Proto se pak často stává, že vytouženého orgasmu dosáhne až sebeukojením. Jenže i v dnešní době se najdou ženy či dívky, které se za masturbaci stydí a zvyknou si raději na sex bez vyvrcholení. Podle sexuologů je ovšem taková masturbace velice prospěšná pro tělo, protože nejen zbavuje nahromaděného stresu, ale dokonce i bolesti hlavy, navíc také zlepšuje náladu. Pokud vám třeba vadí při masturbaci používat ruce, můžete použít vibrátor a s jeho výběrem vám zde rádi pomůžeme.

Jak vybrat vibrátor?

V dnešní době je na trhu nepřeberné množství těchto sexuálních pomůcek. Ovšem ne každý ví, jak vybrat ten správný, proto se společně podívejme, podle jakých kritérií kupovat.

  • Velikost – Pro ženy či dívky, které ještě nepřišly o panenství se hodí menší vibrátory dlouhé 15 cm a s průměrem menším než 3 cm, pro ty zkušenější je standardní velikost 17 – 18 cm s průměrem kolem 3,5 cm. Pro opravdu náročné jsou k dostání i větší, které mají průměr až 6 cm a jejich délka může být i 40 cm.
  • Materiál – U tohoto druhu zboží nedoporučujeme šetřit, protože levné vibrátory vyrobené například z plastu by vám mohly způsobit zdravotní potíže. Nejlepším materiálem je lékařský silikon, který je zdravotně nezávadný, na dotek příjemný a pachově neutrální. Dále můžete zvolit například vibrátor latexový nebo označený jako Pure Skin, který je hebký, měkký, ale náročný na údržbu. Velmi oblíbený je také skleněný.
  • Tvar – Pokud ještě nemáte s vibrátorem žádné zkušenosti, raději si pořiďte nejdříve klasický, přirozený tvar. Ženám či dívkám trpící na mykózy se nedoporučuje koupě této sexuální pomůcky, která má kostrbatý tvar, naopak ty zkušenější s volnější vagínou by zase měly vybírat vibrátor s nějakými výstupky.
  • Barva – Téměř každá žena si vybírá oblečení, boty či jakýkoliv módní doplněk podle barvy, tak proč si i tohoto nového pomocníka nevybrat taky podle toho, jak vypadá? Někoho vzrušuje modrá barva, někdo si zamiluje třeba takový světélkující vibrátor. Zde se fantazií meze nekladou.

Typy vibrátorů:

Kromě těchto základních parametrů je také důležité vybrat vibrátor podle toho, jak jej budete používat.

  • Vaginální – Tyto vibrátory mají zpravidla tvar penisu a použít jej můžete jak zavedením do vagíny, tak přiložením na klitoris. Patří k nim i takové, které slouží ke stimulaci pověstného bodu G. Na konci bývají zahnuté.
  • Klitoriální – Většina žen dosáhne orgasmu jen drážděním klitorisu. Dnes už existují i tak malé, že je můžete klidně mít schované v kabelce nebo jsou dokonce umístěné přímo v kalhotkách. Výborné jsou také vibrátory s výběžkem.
  • Anální – Tyto vibrátory jsou pro ženy, které milují anální sex, mají specifický tvar, jejich vibrační zdroj je umístěn ve zúženém místě. Anální vibrátory kupují i muži, třeba na příjemnou masáž prostaty.
  • Párové – Většina těchto pomocníků má tvar písmene U a je určen pro páry, kdy si vibrace užije jak žena, tak i muž. Dva vibrační motorky totiž dráždí po zavedení do vagíny současně i klitoris, bod G a penis.

Existuje samozřejmě mnoho dalších podobných sexuálních pomůcek, jako například didla, pulzátory, vajíčka, masážní vibrátory, atd. Záleží tedy pouze na vás, co vám bude dělat větší radost.

Jak se o vibrátor správně starat?

Samozřejmostí je udržovat vibrátor vždy v čistotě, protože jej budete používat v intimních partiích a mohlo by dojít ke zbytečným zdravotním komplikacím. Před i po použití používejte jen vhodnou dezinfekci a poté jej opláchněte teplou vodou a osušte.

Na co si dát ještě pozor?

Některé vibrátory bývají hlučnější a ne vždy je právě toto příjemné. Nejlepší je vyzkoušet hlučnost přímo v obchodě.

Nejprodávanější a nejlépe hodnocené vibrátory 2021
Nejprodávanější a nejlépe hodnocené vibrátory

Zaměřte se také na to, kde budete vašeho nového pomocníka používat, protože například ve sprše pod tekoucí vodou vám bude stačit voděodolný, ale ve vaně už musíte mít vodotěsný.

Pro snadnější výběr použijte testy vibrátorů 2020/2021:

Testy vibrátorů a hodnocení je pravidelně aktualizováno a doplňováno.

Hledáte, které vibrátory jsou vítězem testu. Přečtěte si hodnocení nejlepších vibrátorů dle německého Testberichte.de

Testy vibrátorů 2020/2021 – vítěz testu nejlepších vibrátorů

Zdroj: Testberichte.de

Zobrazte si více informací o vibrátorech z testu

Některé z produktů patří mezi novinky a některé jsou určeny pro německý trh.

V ČR jsou aktuálně nejprodávanější (nejlepší) tyto vibrátor

Nejprodávanější levné vibrátory (budget)
TOP Název Obrázek Průměr Délka Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 Durex Mini Intense Delight Bullet Durex Mini Intense Delight Bullet 2 9 245 1,6 Více
2 Pretty Love Bishop Pretty Love Bishop 3.1 18.5 269 1,4 Více
3 Pretty Love Snappy Pretty Love Snappy 3.3 19 285 1,3 Více
Nejprodávanější standardní vibrátory
TOP Název Obrázek Průměr Délka Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 Satisfyer Pro 2+ Vibration Satisfyer Pro 2+ Vibration 4.6 14.3 765 1,4 Více
2 Satisfyer Pro Penguin Next Generation Satisfyer Pro Penguin Next Generation 5.8 12.5 784 1,3 Více
3 Satisfyer Pro 3 Vibration Satisfyer Pro 3 Vibration 768 1,4 Více
Nejprodávanější TOP vibrátory premium
TOP Název Obrázek Průměr Délka Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 WOMANIZER LIBERTY WOMANIZER LIBERTY 10.5 1 993 1,1 Více
2 WE-VIBE CHORUS WE-VIBE CHORUS 3.3 7.8 3 594 1,4 Více
3 Lovense Lush Lovense Lush 3 18 2 418 1,3 Více

Zobrazte si další nejprodávanější vibrátory

Porovnavač zcela zdarma.
Porovnavač zcela zdarma.

Taky máte pocit, že za vše platíte zbytečně moc?

Chceme ať to máte levnější, proto jen pro vás, pro uživatele našeho webu, přinášíme rychlé a jednoduché porovnání různých nabídek:

Nebo si nechte zkontrolovat zcela zdarma pojistné smlouvy, ušetřete a vyberte si tu nejlepší – kontrola smluv ZDARMA

Testy vibrátorů 2020/2021

4.9/5 - (16 votes)