Testy osobních vah

TESTY osobních vah – Jak vybrat nejlepší osobní váhu

TOP prémium produkt v kategorii osobní váhy 2023/2024
TOP prémium produkt v kategorii osobní váhy 2023/2024

Testy osobních vah 2024 – přečtěte si přehledné rady a prozkoumejte žebříček těch nejlépe hodnocených (nejlepších) osobních vah na ČR trhu vč. testovaných produktů (podle německého Testberichte.de) v zahraničí.

Přesvědčte se kdo je vítěz testů osobních vah a projděte si hodnocení, jaké dostaly nejlepší osobní váhy. Všechny testy a recenze osobních vah jsou aktuální 2024.

 

Tohle byste měli zohlednit při výběru:

 

JAK vybrat nějlepší osobní váhu

Možná právě vy patříte k těm, kteří se rozhodli začít s pravidelným cvičením, ať už kvůli nadváze nebo si chcete třeba jen zlepšit fyzičku. Ať už je to tak či onak, abyste zjistili, jak rychle hubnete, kolik tuku už jste spálili nebo zda jste už nabrali nějakou tu svalovou hmotu, budete k tomu určitě potřebovat nějakou osobní váhu. V dnešní době je na trhu spousta typů a pokud nevíte, která by se mohla hodit zrovna vám, můžete se tady kouknout na nějaké ty rady.

Jaké typy existují?

Osobní váhy jsou dnes k dostání v různých provedeních. Můžete si vybrat podle barvy nebo tvaru, ale spíše byste se měli zaměřit na to,k čemu ji budete nejvíce potřebovat.

  • Mechanická váha – Tento typ už na trhu existuje spoustu let. Je to klasická osobní váha, která patří k těm nejlevnějším. Výhodou je, že se nemusíte starat ani o výměnu baterií ani o přívod elektřiny. Stačí se na váhu prostě postavit a ručička vám ukáže vaši hmotnost. Má pouze tu nevýhodu, že neváží zcela přesně na gram.
  • Digitální váha – Druhou variantou je tato osobní váha, která ukáže vaši skutečnou hmotnost na digitálním displeji, a to s přesností na jedno desetinné místo. Musíte do ní sice koupit baterku, ale vydrží vám celkem dlouhou dobu, protože váha se umí ihned po nečinnosti sama vypnout.
  • Diagnostická váha – Díky této váze se dozvíte celkovou analýzu vašeho těla. Stačí pouze před prvním vážením nastavit vaši výšku, pohlaví, věk a další parametry a váha vám pak podle toho změří podíl tuku, vody či svalové hmoty, vypočítá vaše BMI a pak data uloží do paměti.
  • Chytrá nebo-li smart váha – Tento model dokáže všechny údaje, které se týkají vaši celkové analýzy, odeslat do mobilní aplikace. Díky tomu tak můžete sledovat, jak na tom jste a dávat si třeba i vyšší cíle. Stačí pouze propojit váhu s mobilem. Záleží jen na vás, zda zvolíte smart váhu s WiFi, Bluetooth či USB portem.
  • Kojenecká váha – Tuto váhu využije každá novopečená maminka, protože u miminek je velice důležité sledovat, jak rychle přibírají na váze. Tento model má spoustu dalších funkcí, například HOLD pro zaznamenání hmotnosti i u neklidných kojenců. Stejně jako u smart váhy, i zde je možnost údaje odeslat do chytrého telefonu.
  • Mluvící váha – Pro ty, kteří chtějí ještě něco navíc, jsou na trhu k dostání osobní váhy, které umí mluvit hned několika jazyky, většinou jde o váhy s tělesnou analýzou.
  • Solární váha – Výhodou této váhy je, že nezatěžuje životní prostředí, energii čerpá ze světla. Funguje díky malým zabudovaným solárním panelům. Můžete ji používat i v tmavším prostředí.

Podle jakých dalších kritérií můžete také vybírat?

  • materiál a design – Samozřejmě, že funkčnost osobní váhy je na prvním místě, ale jsou i takoví, kteří si potrpí také na vzhled, aby ladila třeba s jinými bytovými doplňky. Co se týká materiálu, většina je vyrobena z plastu. Existují také ze skla nebo jsou doplněny prvky imitujícími dřevo. Rovněž mívají různé tvary a barvy. Můžete si pořídit s oblými rohy nebo hranatou, s obrázkem nebo jednobarevnou. Zde se fantazií opravdu meze nekladou.
  • Nosnost a přesnost – Každá osobní váha má jinou maximální nosnost. Některé jen do 150 kg, jiné až do 250 kg. Jestliže je vás v domácnosti více, vybírejte podle toho, kolik uživatelů je schopna si zapamatovat. Pokud chcete, aby byl váš nový přístroj co nejpřesnější, zvolte nějaký ten digitální, u mechanických může být totiž odchylka až 2 kg.

Jaké jsou ceny osobních vah?

Ceny mechanických vah se pohybují okolo 200,- Kč, digitální a smart váhy pořídíte přibližně od 300,- Kč a výše, dražšími modely jsou určitě váhy mluvící. Ty zakoupíte od 1 200,- Kč, u kojeneckých se ceny mohou vyšplhat až ke 30 000,- .

Podívejte se na nejširší nabídku TOP osobních vah na jedné z největších online nákupních galerií v Evropě s dodávkou do ČR

Nejprodávanější levné osobní váhy 2023/2024
Nejprodávanější levné osobní váhy 2023/2024

Pro snadnější výběr použijte testy osobních vah 2023/2024:

Hodnocení a testy osobních vah je pravidelně aktualizováno a doplňováno.

Hledáte, který produkt – osobní váha je vítězem testu? Začněte tím, že si projdete hodnocení nejlepších osobních vah dle německého Testberichte.de

 

Testy osobních vah 2024 – vítěz testu nejlepší osobní váha

 

1. Beurer BF950 – 180kg, více… hodnocení 1,1
2. Beurer BF400 – 200kg, více… hodnocení 1,6
3. Omron BF511 – 150kg, více… hodnocení 1,6
4. Xiaomi Scale 2 – 150kg, více… hodnocení 1,9
5. Beurer BF720 – 180kg, více… hodnocení 1,9

Zdroj: Testberichte.de | Pořadí zahrnuje produkty výborně dostupné i na českém trhu. Některé z produktů patří mezi novinky a některé mohou být primárně určeny pro německý trh.

 

Zobrazte si více informací o produktech z testu osobních vah

V ČR jsou aktuálně nejprodávanější (nejlepší) tyto osobní váhy

Nejprodávanější levné osobní váhy (budget)
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Sencor SBS 113SL Sencor SBS 113SL 170 1,3
2. Ruhhy 22525 Ruhhy 22525 197 2,1
3. Silvercrest SPWE 180 A2 černá Silvercrest SPWE 180 A2 černá 199 1,6
Nejprodávanější standardní osobní váhy
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. TrueLife FitScale W4 BT TrueLife FitScale W4 BT 589 1,2
2. Concept VO 4001 Concept VO 4001 559 1,3
3. Xiaomi Body Composition Scale S400 Xiaomi Body Composition Scale S400 590 1,0
Nejprodávanější TOP osobní váhy (premium)
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Tanita BC-545N Tanita BC-545N 4 890 1,4
2. Garmin Index S2 Black Garmin Index S2 Black 3 450 1,4
3. Garmin Index S2 White Garmin Index S2 White 3 390 1,9

Zobrazte si další nejprodávanější osobní váhy

 

REKAPITULACE:

VÍTĚZ TESTU osobních vah + NEJPRODÁVANĚJŠÍ osobní váha ( kat. střed)

Shrnutí: tady vidítě kdo je vítěz testu osobních vah (výborně dostupných také na českém trhu) podle německého testu v roce 2024 + aktuálně nejprodávaněší kousek ve střední cenové relaci sledující nejlepší osobní váhy v ČR. Touto volbou rozhodně nesáhnete vedle a můžete si být jistí, že vám produkty budou spolehlivě sloužit, anižbyste zbytečně přepláceli.

 

VÍTĚZ TESTU NEJPRODÁVANĚJŠÍ V ČR
Beurer BF 950 TrueLife FitScale W4 BT
Testy osobních vah – vítěz testu 2023/2024
Nejprodávanější a nejlépe hodnocené osobní váhy 2023/2024
1. MÍSTO 1. MÍSTO

 
 

Testy-spotrebicu.cz – testy osobních vah 2023/2024


    

NOVINKA: originální videorecenze!

Už jste viděli naše nejnovější videorecenze? Podívejte se, jak si v redakčních testech vedly produkty, které hýbou trhem. Originálně, důkladně a nezávisle, to jsme my.

 

5/5 - (2 votes)