Testy venušiných kuliček

Testy venušiných kuliček – Jak vybrat nejlepší venušiny kuličky

Testy venušiných kuliček – vítěz testu 2020/2021 - nejlepší venušiny kuličky
Testy venušiných kuliček – vítěz testu

Testy venušiných kuliček 2020/2021 – Trápí vás bolavá záda, menstruační bolesti či nepříjemné pocity při močení nebo dokonce inkontinence? Příčinou může být pokles pánevního dna. Co tedy vyzkoušet venušiny kuličky? Mnoho žen si myslí, že jde pouze o jakousi erotickou pomůcku. Naopak, Venušiny kuličky jsou perfektní pro posílení pánevního dna. Zde si můžete přečíst několik základních a důležitých informací, k čemu všemu slouží, jak vybrat ty správné a na co si dát pozor.

Co jsou vlastně venušiny kuličky a jak fungují?

Venušiny kuličky jsou známé jako erotická hračka, díky které můžete pravidelným cvičením dosáhnout silnějšího orgasmu, ale především se jedná o výbornou zdravotnickou pomůcku, která slouží jako prevence úniku moči, rovněž pomáhají zpevnit svalstvo po porodu, či v přechodu. Pokud je totiž pánevní dno slabé, může ženám působit mnoho nepříjemností, třeba i při milování. Samozřejmě můžete svaly posilovat speciálními kegelovými cviky, ovšem ne každá žena umí přesně zapojit správné svaly a pracovat s nimi a právě Venušiny kuličky vám to usnadní.

Většina z nich se skládá ze dvou kuliček, které jsou spojeny provázkem a každá z nich v sobě ukrývá malou kuličku jako závaží. Při každém vašem pohybu pak závaží naráží do stěn kuličky a tím dochází k otřesům, které přecházejí do poševního svalstva. Svaly jsou stimulovány k podvědomému svírání a lépe vám pomohou vnímat svalstvo pánevního dna.

Dalším typem jsou venušiny kuličky bez vnitřního závaží. Na jejich výrobu se používá sklo nebo kov, proto jsou také těžší. Bývají hladké a bez poutka a není zrovna snadné je v sobě udržet. Proto se doporučují spíše zkušenějším uživatelkám.

Ať už si vyberete jakoukoliv variantu, díky jejich pravidelnému používání se výsledky dostaví během pár týdnů.

Podle čeho vybírat?

  • Velikost – Jedním z nejdůležitějších parametrů je vhodná velikost. Malé kuličky jsou určeny pro ženy, které ještě nerodily. Pokud máte pánevní dno oslabené, doporučuje se pořídit si kuličky větších rozměrů, kdy tak zabráníte jejich případnému vypadávání při běžných aktivitách.

  • Tvar – Jak už bylo zmíněno, existují varianty s jednou či dvěma kuličkami, kdy právě jedna kulička je snazší pro zavedení a manipulaci a doporučuje se proto úplným začátečnicím. Pokud     už budete zkušenější, můžete si zakoupit kuličky dvě. Někdy se na trhu setkáte i s podlouhlým tvarem, také jsou vyráběny ve tvaru činky, kde je spojovací tkanička nahrazena silnější spojovací částí, což usnadňuje zavádění kuliček.

  • Hmotnost – Stejně tak jako u výběru velikosti, se doporučuje pořídit venušiny kuličky nejdříve lehčí, zhruba okolo 40g, až budete cvičit delší dobu, můžete sáhnout po těžších. Většinou jsou do 100 g.

  • Materiál a cena – Z hygienického hlediska je nejlepší vybírat pouze ty z prověřených materiálů. Ideální je silikon, který je zcela zdravotně nezávadný. Spojovací šňůrka by měla být také z tohoto materiálu. Cenově jsou dostupné okolo 250 Kč. Nejobyčejnější a rovněž nejlevnější jsou vyrobeny z PVC. Ty pořídíte už od 60 Kč, ale jsou velice náročné na údržbu. Pro ty nejzkušenější existují kuličky ze skla nebo z kovu a ceny se pohybují okolo 300 Kč.

Jak často kuličky používat?

Pokud teprve začínáte, určitě v sobě kuličky neudržíte moc dlouho, nejlepší je začít po dobu 10 minut a postupně pak prodlužovat. Myslete však na to, že jde o posilování a není dobré svaly příliš namáhat. Zpravidla se doporučuje používat tuto pomůcku třikrát v týdnu po dobu pár hodin nebo každý den maximálně půl hodiny.

Péče o venušiny kuličky

Nejprodávanější a nejlépe hodnocené venušiny kuličky 2020/2021
Nejprodávanější a nejlépe hodnocené venušiny kuličky

Aby vám venušiny kuličky vydržely co nejdéle, musíte se o ně dobře starat. Nejdůležitější je nenechávat je ležet volně bez obalu, aby se na ně nedostaly různé nečistoty či bakterie a zároveň tak zabráníte jejich mechanickému poškození. Po každém použití je opláchněte mýdlovou vodou nebo použijte antibakteriální sprej. Nejlepší na údržbu jsou kuličky s hladkým povrchem.

Pro snadnější výběr použijte testy venušiných kuliček 2020/2021:

Hodnocení a testy venušiných kuliček je pravidelně aktualizováno a doplňováno.

Hledáte, které venušiny kuličky jsou vítězem testu. Přečtěte si hodnocení nejlepších venušiných kuliček dle německého Testberichte.de

Testy venušiných kuliček 2021 – vítěz testu nejlepších venušiných kuliček

Zdroj: Testberichte.de

Zobrazte si více informa o venušiných kuličkách z testu

Některé z produktů patří mezi novinky a některé jsou určeny pro německý trh.

V ČR jsou aktuálně nejprodávanější (nejlepší) tyto venušiny kuličky

Nejprodávanější levné venušiny kuličky (budget)
TOP Název Obrázek Průměr Délka Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 Vibe Therapy Fascinate Vibe Therapy Fascinate 3.6 11 209 1,6 Více
2 You2Toys Twin Balls You2Toys Twin Balls 3.8 11 85 1,7 Více
3 Seven Creations SILVER METAL venušiny kuličky Seven Creations SILVER METAL venušiny kuličky 3.5 23 59 2,2 Více
Nejprodávanější standardní venušiny kuličky
TOP Název Obrázek Průměr Délka Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 Je Joue Ami Je Joue Ami 15.5 719 1,4 Více
2 Svakom Elva Svakom Elva 3.1 18 929 1,7 Více
3 Sweet Smile Remote Controlled Love Balls Sweet Smile Remote Controlled Love Balls 3.3 16.4 848 1,4 Více
Nejprodávanější TOP venušiny kuličky premium
TOP Název Obrázek Průměr Délka Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 Lovense Lush 3 Lovense Lush 3 3 18 2 962 1,3 Více
2 Lovense Lush 2 Lovense Lush 2 3.5 18 2 660 1,2 Více
3 Vaginální trenažér PERIFIT KEGEL EXERCISER WITH APP Vaginální trenažér PERIFIT KEGEL EXERCISER WITH APP 2.8 11.5 2 700 1 Více

Zobrazte si další nejprodávanější venušiny kuličky

Porovnavač zcela zdarma.
Porovnavač zcela zdarma.

Taky máte pocit, že za vše platíte zbytečně moc?

Chceme ať to máte levnější, proto jen pro vás, pro uživatele našeho webu, přinášíme rychlé a jednoduché porovnání různých nabídek:

Nebo si nechte zkontrolovat zcela zdarma pojistné smlouvy, ušetřete a vyberte si tu nejlepší – kontrola smluv ZDARMA

Testy venušiných kuliček 2020/2021

5/5 - (24 votes)