Testy venušiných kuliček

TESTY venušiných kuliček – Jak vybrat nejlepší venušiny kuličky

TOP prémium produkt v kategorii venušiny kuličky 2023/2024
TOP prémium produkt v kategorii venušiny kuličky 2023/2024

Testy venušiných kuliček 2024 – přečtěte si přehledné rady a prozkoumejte žebříček těch nejlépe hodnocených (nejlepších) venušiných kuliček na ČR trhu vč. testovaných produktů (podle německého Testberichte.de) v zahraničí.

Přesvědčte se kdo je vítěz testů venušiných kuliček a projděte si hodnocení, jaké dostaly nejlepší venušiny kuličky. Všechny testy a recenze venušiných kuliček jsou aktuální 2024.

 

Tohle byste měli zohlednit při výběru:

 

JAK vybrat nejlepší venušiny kuličky

 

Trápí vás bolavá záda, menstruační bolesti či nepříjemné pocity při močení nebo dokonce inkontinence? Příčinou může být pokles pánevního dna. Co tedy vyzkoušet venušiny kuličky? Mnoho žen si myslí, že jde pouze o jakousi erotickou pomůcku. Naopak, Venušiny kuličky jsou perfektní pro posílení pánevního dna. Zde si můžete přečíst několik základních a důležitých informací, k čemu všemu slouží, jak vybrat ty správné a na co si dát pozor.

 

Co jsou vlastně venušiny kuličky a jak fungují?

Venušiny kuličky jsou známé jako erotická hračka, díky které můžete pravidelným cvičením dosáhnout silnějšího orgasmu, ale především se jedná o výbornou zdravotnickou pomůcku, která slouží jako prevence úniku moči, rovněž pomáhají zpevnit svalstvo po porodu, či v přechodu. Pokud je totiž pánevní dno slabé, může ženám působit mnoho nepříjemností, třeba i při milování. Samozřejmě můžete svaly posilovat speciálními kegelovými cviky, ovšem ne každá žena umí přesně zapojit správné svaly a pracovat s nimi a právě Venušiny kuličky vám to usnadní.

Většina z nich se skládá ze dvou kuliček, které jsou spojeny provázkem a každá z nich v sobě ukrývá malou kuličku jako závaží. Při každém vašem pohybu pak závaží naráží do stěn kuličky a tím dochází k otřesům, které přecházejí do poševního svalstva. Svaly jsou stimulovány k podvědomému svírání a lépe vám pomohou vnímat svalstvo pánevního dna.

Dalším typem jsou venušiny kuličky bez vnitřního závaží. Na jejich výrobu se používá sklo nebo kov, proto jsou také těžší. Bývají hladké a bez poutka a není zrovna snadné je v sobě udržet. Proto se doporučují spíše zkušenějším uživatelkám.

Ať už si vyberete jakoukoliv variantu, díky jejich pravidelnému používání se výsledky dostaví během pár týdnů.

 

Podle čeho vybírat?

  • Velikost – Jedním z nejdůležitějších parametrů je vhodná velikost. Malé kuličky jsou určeny pro ženy, které ještě nerodily. Pokud máte pánevní dno oslabené, doporučuje se pořídit si kuličky větších rozměrů, kdy tak zabráníte jejich případnému vypadávání při běžných aktivitách.

  • Tvar – Jak už bylo zmíněno, existují varianty s jednou či dvěma kuličkami, kdy právě jedna kulička je snazší pro zavedení a manipulaci a doporučuje se proto úplným začátečnicím. Pokud už budete zkušenější, můžete si zakoupit kuličky dvě. Někdy se na trhu setkáte i s podlouhlým tvarem, také jsou vyráběny ve tvaru činky, kde je spojovací tkanička nahrazena silnější spojovací částí, což usnadňuje zavádění kuliček.

  • Hmotnost – Stejně tak jako u výběru velikosti, se doporučuje pořídit venušiny kuličky nejdříve lehčí, zhruba okolo 40g, až budete cvičit delší dobu, můžete sáhnout po těžších. Většinou jsou do 100 g.

  • Materiál a cena – Z hygienického hlediska je nejlepší vybírat pouze ty z prověřených materiálů. Ideální je silikon, který je zcela zdravotně nezávadný. Spojovací šňůrka by měla být také z tohoto materiálu. Cenově jsou dostupné okolo 250 Kč. Nejobyčejnější a rovněž nejlevnější jsou vyrobeny z PVC. Ty pořídíte už od 60 Kč, ale jsou velice náročné na údržbu. Pro ty nejzkušenější existují kuličky ze skla nebo z kovu a ceny se pohybují okolo 300 Kč.

Jak často kuličky používat?

Pokud teprve začínáte, určitě v sobě kuličky neudržíte moc dlouho, nejlepší je začít po dobu 10 minut a postupně pak prodlužovat. Myslete však na to, že jde o posilování a není dobré svaly příliš namáhat. Zpravidla se doporučuje používat tuto pomůcku třikrát v týdnu po dobu pár hodin nebo každý den maximálně půl hodiny.

Péče o venušiny kuličky

Aby vám venušiny kuličky vydržely co nejdéle, musíte se o ně dobře starat. Nejdůležitější je nenechávat je ležet volně bez obalu, aby se na ně nedostaly různé nečistoty či bakterie a zároveň tak zabráníte jejich mechanickému poškození. Po každém použití je opláchněte mýdlovou vodou nebo použijte antibakteriální sprej. Nejlepší na údržbu jsou kuličky s hladkým povrchem.

  

Nejprodávanější levné venušiny kuličky 2023/2024[/caption]
Nejprodávanější levné venušiny kuličky 2023/2024

Pro snadnější výběr použijte testy venušiných kuliček 2023/2024:

Hodnocení a testy venušiných kuliček je pravidelně aktualizováno a doplňováno.

Hledáte, který produkt – venušiny kuličky je vítězem testu? Začněte tím, že si projdete hodnocení nejlepších venušiných kuliček dle německého Testberichte.de

 

Testy venušiných kuliček 2024 – vítěz testu nejlepší venušiny kuličky

 

1. JoyDivision Joyballs secret – průměr 3,7cm, více… hodnocení 1,7
2. Lelo – Luna Beads Noir – průměr 2,9cm hodnocení 1,9
3. JoyDivision Joyballs – průměr 3,6cm hodnocení 2,4

Zdroj: Testberichte.de | Pořadí zahrnuje produkty výborně dostupné i na českém trhu. Některé z produktů patří mezi novinky a některé mohou být primárně určeny pro německý trh.

 

Zobrazte si více informací o produktech z testu venušiných kuliček

V ČR jsou aktuálně nejprodávanější (nejlepší) tyto venušiny kuličky

Nejprodávanější levné venušiny kuličky (budget)
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Feelz Toys Love Balls Feelz Toys Love Balls 249 1,6
2. You2Toys Velvet Bullet You2Toys Velvet Bullet 244 1,7
3. You2Toys Twin Balls You2Toys Twin Balls 80 1,6
Nejprodávanější standardní venušiny kuličky
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Svakom Elva Svakom Elva 934 1,6
2. Magic Motion Flamingo Magic Motion Flamingo 1 236 1,9
3. Svakom Ella Neo Svakom Ella Neo 1 437 3,0
Nejprodávanější TOP venušiny kuličky (premium)
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Lovense Lush 3 Lovense Lush 3 2 777 1,3
2. Whoop·de·doo Classic Whoop·de·doo Classic 2 347 1,0
3. Perifit Kegel Exerciser with App Perifit Kegel Exerciser with App 2 649 1,6

Zobrazte si další nejprodávanější venušiny kuličky

 

REKAPITULACE:

VÍTĚZ TESTU venušiných kuliček + NEJPRODÁVANĚJŠÍ venušiny kuličky ( kat. střed)

Shrnutí: tady vidítě kdo je vítěz testu venušiných kuliček (výborně dostupných také na českém trhu) podle německého testu v roce 2024 + aktuálně nejprodávaněší kousek ve střední cenové relaci sledující nejlepší venušiny kuličky v ČR. Touto volbou rozhodně nesáhnete vedle a můžete si být jistí, že vám produkty budou spolehlivě sloužit, anižbyste zbytečně přepláceli.

 

VÍTĚZ TESTU NEJPRODÁVANĚJŠÍ V ČR
JoyDivision Joyballs secret Svakom Elva
Testy venušiných kuliček – vítěz testu 2023/2024
Nejprodávanější a nejlépe hodnocené venušiny kuličky 2023/2024
1. MÍSTO 1. MÍSTO

 
 

Testy-spotrebicu.cz – testy venušiných kuliček 2023/2024


    

NOVINKA: originální videorecenze!

Už jste viděli naše nejnovější videorecenze? Podívejte se, jak si v redakčních testech vedly produkty, které hýbou trhem. Originálně, důkladně a nezávisle, to jsme my.

 

5/5 - (25 votes)