Testy alkohol testeru

TESTY alkohol testeru – Jak vybrat nejlepší alkohol tester

TOP prémium produkt v kategorii alkohol testery 2022/2023
TOP prémium produkt v kategorii alkohol testery 2022/2023

Testy alkohol testeru 2023 – přečtěte si přehledné rady a prozkoumejte žebříček těch nejlépe hodnocených (nejlepších) alkohol testeru na ČR trhu vč. testovaných produktů (podle německého Testberichte.de) v zahraničí.

Přesvědčte se kdo je vítěz testů alkohol testeru a projděte si hodnocení, jaké dostaly nejlepší alkohol testery. Všechny testy a recenze alkohol testeru jsou aktuální 2023.

 

Tohle byste měli zohlednit při výběru:

 

JAK vybrat nejlepší alkohol tester

 

Když se ráno vzbudíte s obavou, zda vám po včerejší oslavě v krvi ještě nekoluje nějaké to množství alkoholu, je na místě to zkontrolovat. Pokud máte alkoholtester doma, kontrola pomocí dechové zkoušky je snadná, a pokud ještě ne, je na čase si ho pořídit. A také je dobré se v jejich nabídce trochu zorientovat, protože pro domácí použití vám bude stačit jednodušší přístroj s pořizovací cenou do 2.000,- Kč, ale pokud budete chtít kontrolovat více osob nebo provést průkazné měření, je nutné vybírat mezi těmi složitějšími a samozřejmě i finančně nákladnějšími, jejichž cena se pohybuje od 2.000,- do 6.000,- Kč.

 

Jak vybrat správný alkoholtester?

Hlavně se při výběru alkoholtesteru pro osobní kontrolu nenechejte zlákat těmi nejlevnějšími, protože takový přístroj by vám mohl chybně vyhodnotit hladinu alkoholu, a způsobit tak spoustu nepříjemností i případné finanční ztráty, takže raději vybírejte z kvalitnějších a certifikovaných.

Přesné a spolehlivé výsledky měření zvládne kalibrovaný alkoholtester, jehož výrobce je schopný zajistit jeho dlouhodobou stabilitu, tak aby stále vykazoval správné hodnoty, i případný následný servis tohoto měřicího přístroje. V každém případě je dobré si před zakoupením přístroje zjistit, zda a kde je možná kalibrace, která je nezbytná při plánovaném dlouhodobém používání alkoholtesteru.

 

Jak funguje alkoholtester?

Je to měřicí přístroj na bázi měření hlubokoplicního vzduchu, při kterém se měření provádí při hlubokém nádechu. Takže: nejdříve se zhluboka nadechnete, pak dlouze fouknete do alkoholtesteru, který nejdříve propustí první část vzduchu bez měření, a až pak vyhodnocuje poslední vzorek vzduchu, který jde z hloubky plic.

Podle toho, jakou technologii výrobce přístroje použil, jsou na trhu k dispozici alkoholtestery s polovodičovým senzorem, což je vlastně starší typy, které jsou postupně nahrazovány alkoholtestery s elektrochemickým senzorem. Tento typ je modernější, mnohem přesnější a dokonalejší, a určitě vám udělá lepší službu.

Je dobré vědět, že jsou přístroje, které mají vyměnitelný senzor, což je velkou výhodou, protože po jeho výměně můžete přístroj znovu a dlouhodobě používat. Pokud se senzor vyměnit nedá, po určité době používání nezbude nic jiného, než starý přístroj zlikvidovat a pořídit si nový.

 

Zaměřte se na přesné měření

Selektivita alkoholtesteru udává citlivost na etanol či etylalkohol, jehož vzorec je C2H5OH. Další látky obsažené ve vyfouknutém vzduchu nevyhodnocuje.

Od alkoholtesteru očekáváte přesnost, což je jedna z jeho základních vlastností, třebaže jde o nepřímé měření. Přesto je prvním a nejjednodušším krokem k orientačnímu zjištění koncentrace alkoholu v těle, který vás upozorní na nevhodnost usednout za volant automobilu nebo neschopnost ovládání složitých přístrojů na pracovišti.

Rozlišení udává počet desetinných míst, ve kterých je měřená hodnota udávaná, a podle typu přístroje může být rozlišení od jednoho desetinného místa, např. 0,1 ‰, až po tři desetinná místa, např. 0,105 ‰.

Měřící rozsah znamená, do jaké nejvyšší hodnoty koncentrace alkoholu je přístroj schopen měřit. Běžné alkoholtestery mají rozsah do 4 ‰ nebo do 5 ‰.

Displej alkoholtesteru

  • Se svítícími LED diodami je lépe viditelný za šera nebo ve tmě, ale nezobrazuje žádné další symboly, nevýhodou je větší spotřeba energie a tedy rychlejší vybití.

  • Podsvícený LCD displej umožňuje zobrazení většího množství informací a jeho spotřeba energie je nižší.

Přístroje pro profesionální použití jsou finančně nákladnější, ale jsou vybaveny více možnostmi, jako je paměť naměřených hodnot, možnost přenosu dat do počítače nebo umožňují na místě měření připojení k tiskárně.

Ať už si zvolíte jakýkoliv alkohol tester, stále platí, že přímým a nejpřesnějším je následné laboratorní určení koncentrace alkoholu z odebraného vzorku krve.

  

Nejprodávanější levné alkohol testery 2022/2023[/caption]
Nejprodávanější levné alkohol testery 2022/2023

Pro snadnější výběr použijte testy alkohol testeru 2022/2023:

Hodnocení a testy alkohol testeru je pravidelně aktualizováno a doplňováno.

Hledáte, který produkt – alkohol tester je vítězem testu? Začněte tím, že si projdete hodnocení nejlepších alkohol testeru dle německého Testberichte.de

 

Testy alkohol testeru 2023 – vítěz testu nejlepší alkohol tester

 

 1.  Alkoholtester TM-2000 – 0 – 3‰  hodnocení 1,6
 2.  Ace DA-7100 – 0 – 5‰, 93g  hodnocení 1,7
 3.  V-net AL 6000 – 0 – 4‰, 116g, více…  hodnocení 1,8
 4.  CNR Dräger Alcotest 3000 – 0 – 2,5‰, 195g  hodnocení 1,8
 5.  Clatronic Alkoholtester AT 3260 – 0 – 1,9‰  hodnocení 2,5

Zdroj: Testberichte.de | Pořadí zahrnuje produkty výborně dostupné i na českém trhu. Některé z produktů patří mezi novinky a některé mohou být primárně určeny pro německý trh.

 

Zobrazte si více informací o produktech z testu alkohol testeru

V ČR jsou aktuálně nejprodávanější (nejlepší) tyto alkohol testery

Nejprodávanější levné alkohol testery (budget)
TOP Název Obrázek Rychlost měření Hmotnost Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 Sencor SCA BA01 Sencor SCA BA01 27 358 2,5 Více
2 AlcoForce jednorázový alkotest AlcoForce jednorázový alkotest 48 0 Více
3 Verk Magg FB236 Verk Magg FB236 170 0 Více
Nejprodávanější standardní alkohol testery
TOP Název Obrázek Rychlost měření Hmotnost Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 V-net AL 5500 V-net AL 5500 5 92 1 305 1,6 Více
2 Sencor SCA BA50FC Sencor SCA BA50FC 5 82 1 380 1,4 Více
3 Solight 1T06 Solight 1T06 131 1 154 2,4 Více
Nejprodávanější TOP alkohol testery premium
TOP Název Obrázek Rychlost měření Hmotnost Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1 AlcoForce Galaxy AlcoForce Galaxy 84 2 258 1,3 Více
2 Dräger Alcotest 6000 Dräger Alcotest 6000 9 490 1 Více
3 Alcovisor Mars v2 Alcovisor Mars v2 4 290 1,3 Více

Zobrazte si další nejprodávanější alkohol testery

 

REKAPITULACE:

VÍTĚZ TESTU alkohol testeru + NEJPRODÁVANĚJŠÍ alkohol tester ( kat. střed)

Shrnutí: tady vidítě kdo je vítěz testu alkohol testeru (výborně dostupných také na českém trhu) podle německého testu v roce 2023 + aktuálně nejprodávaněší kousek ve střední cenové relaci sledující nejlepší alkohol testery v ČR. Touto volbou rozhodně nesáhnete vedle a můžete si být jistí, že vám produkty budou spolehlivě sloužit, anižbyste zbytečně přepláceli.

 

VÍTĚZ TESTU NEJPRODÁVANĚJŠÍ V ČR
V-net AL 6000 V-net AL 5500
Testy alkohol testeru – vítěz testu 2022/2023
Nejprodávanější a nejlépe hodnocené alkohol testery 2022/2023
1. MÍSTO 1. MÍSTO

 
 

Testy-spotrebicu.cz – testy alkohol testeru 2022/2023


    

Porovnavač zcela zdarma.
Porovnavač zcela zdarma.

Taky máte pocit, že za vše platíte zbytečně moc?

Chceme ať to máte levnější, proto jen pro vás, pro uživatele našeho webu, přinášíme rychlé a jednoduché porovnání různých nabídek:

 

Ano, půjčka 5x oceněná indexem odpovědného úvěrování EXISTUJE

Dostali jste se do úzkých? Potřebujete rychle vyřešit nečekaný problém a nedostává se vám peněz? Spoléháte raději na lidi než na banky? Pak je tady pro vás správné řešení, KDE si půjčit

 

4.9/5 - (15 votes)