Testy batohů

Testy batohů – Jak vybrat nejlepší batoh (i pro děti)

Testy batohů – vítěz testu 2018

Testy batohů – vítěz testu

Testy batohů 2018 – Nevíte si rady s výběrem školního batohu pro vaše dítě, nebo turistického batohu se kterým chcete absolvovat ty nejkrásnější výlety s rodinou? Pokusíme se Vám s tímto výběrem pomoci.

Nejprve si musíte ujasnit pro koho a za jakým účelem si chcete batoh pořídit. Na výběr máte v základu ze dvou možností a to školní batoh (aktovka) pro děti (případně studenty) a nebo sportovní batohy, které se dále převážně dělí na turistické, expediční, lezecké, běžecké, cyklistické (případně moto).

Aktovky, školní a studentské batohy (brašny):

– školní aktovky – jsou vhodné pro ty nejmenší (6-8let). Vyznačují se pevným tvarem (jsou plně vyztužené), minimálním členěním uvnitř aktovky, zapínáním pomocí přezky a hlavně jsou opatřeny řadou reflexních prvků.

– školní batohy – jsou vhodné pro děti školního věku (8-15let) a vyznačují se rozsáhlejším členěním vnitřní prostoru, vyztužením pouze zádové části, a zapínáním pomocí zipů. Reflexních prvků je oproti aktovkám méně.

– studentské batohy – vycházejí tvarově ze školních batohů avšak je zde kladen vyšší důraz na designové zpracování a uzpůsobení prostoru uvnitř batohu (např. přihrádka na tablet nebo notebook).

U všech těchto typů školních batohů a především aktovek se nejvíce zaměřte na bezpečností prvky, hmotnost, dokonalé tvarování pro správné nošení a pokud možno certifikaci.

Sportovní batohy:

– turistické batohy – po školních batozích se jedná o nejprodávanější typ batohů na světovém trhu, jelikož jsou spojeny s jakýmkoli výletem uživatele. Tento typ batohu vybírejte dle celkové hmotnosti, možného objemu zaplnění a také praktičnosti a příslušenství batohu.

– expediční batohy – oproti klasickým turistickým batohům se jedná o kvalitnější, promyšlenější a účelnější batohy, které však jsou i výrazně dražším typem batohů.

– lezecké batohy – speciální typ batohu, který vyniká svoji malou hmotnosti a možností připevnění nejrůznějšího lezeckého vybavení.

Nejlepší batohy 2018

Nejprodávanější a nejlépe hodnocené batohy

– běžecké batohy – malý a velmi lehký batoh, který při běhu dokonale roznáší hmotnost svého obsahu (dochází k minimálnímu omezení uživatele)

– cyklistické a moto batohy – velmi podobný typ batohu jako na běh, avšak se standardně zabudovanou nádobou na tekutiny. Zádová část batohu je jako u běžeckého batohu dokonale odvětraná.

Pro snadnější výběr použijte testy batohů

Testy batohů – vítěz testu

Hledáte, který batoh je vítězem testu. Přečtěte si hodnocení nejlepších batohů dle německého Testberichte.de

Nejlepší batohy dle Testberichte.de

Nejlepší školní batohy 2018

Nejprodávanější a nejlépe hodnocené školní batohy

Zdroj: Testberichte.de

Zobrazte si další informace o batozích z testu

Některé z produktů patří mezi novinky a některé jsou určeny pro zahraniční trh.

V České republice jsou aktuálně nejprodávanější (nejlépe hodnocené) tyto batohy

Zobrazte si kompletní nabídku nejprodávanějších batohů

Testy batohů 2017/2018

Testy batohů
5 (100%) 19 hlasů

Shrnutí:
Aktualizováno:
Testy batohů