Testy krémů na celulitidu

TESTY krémů na celulitidu – Jak vybrat nejlepší krém na celulitidu

TOP prémium produkt v kategorii krémy na celulitidu 2023/2024
TOP prémium produkt v kategorii krémy na celulitidu 2023/2024

Testy krémů na celulitidu 2024 – přečtěte si přehledné rady a prozkoumejte žebříček těch nejlépe hodnocených (nejlepších) krémů na celulitidu na ČR trhu vč. testovaných produktů (podle německého Testberichte.de) v zahraničí.

Přesvědčte se kdo je vítěz testů krémů na celulitidu a projděte si hodnocení, jaké dostaly nejlepší krémy na celulitidu. Všechny testy a recenze krémů na celulitidu jsou aktuální 2024.

 

Tohle byste měli zohlednit při výběru:

 

JAK vybrat nejlepší krém na celulitidu

 

Říká se, že nikdo není dokonalý. Někoho trápí nadváha, jiného akné, někdo má velký nos nebo křivé nohy, každý zkrátka máme něco. Některé vady se dají odstranit, s některými se, bohužel, musíme naučit žít. Jedním z problémů může být také tzv. „pomerančová kůže“ nebo-li celulitida, kvůli které se mnoho žen stydí svléknout do plavek. Poradíme vám, co dělat, čemu se vyhnout a jaké krémy používat, abyste se zase cítily krásně.

 

Co způsobuje celulitidu a jak jí předejít?

Jednou z příčin vzniku celulitidy je špatné stravování. Do svého jídelníčku zařaďte více ovoce a zeleniny, ryby, luštěniny nebo celozrnný chléb a při vaření nebo do salátů používejte jen zdravý olej.

Důležitý je také pitný režim, aby nedocházelo k dehydrataci. Pijte vodu, neslazené a neředěné ovocné či zeleninové šťávy a různé bylinné čaje.

Dále se vyvarujte stresu a dopřejte si častější relaxaci.

Také byste měli omezit kouření, konzumaci alkoholu a kofeinu.

Další příčinou je nadváha a s tím spojený nedostatečný pohyb. Pravidelným cvičením nejen rozproudíte krevní a lymfatický oběh, ale také se zbavíte přebytečného tuku. Dobré cviky na boj s celulitidou jsou například dřepy, výpady vzad a zvedání pánve. Cvičte každý den alespoň 20 minut. Můžete také jezdit na kole, plavat nebo třeba chodit na dlouhé procházky.

 

Jak se zbavit celulitidy?

Jestliže jste prevenci tak trochu zameškali a celulitida se u vás už objevila, je na čase s tím začít něco dělat. Můžete vyzkoušet různé přístrojové či ruční lymfodrenáže nebo si pořídit nějaký vhodný krém proti celulitidě. Vybrat si můžete například:

  • krémy s kofeinem – Tyto krémy patří k těm nejúčinnějším v boji proti celulitidě, protože právě kofein nejenom stimuluje krevní oběh a stahuje cévy, ale zároveň má také protizánětlivé účinky. Pořídit si můžete například od značky Hristina přírodní anticelulitidní zpevňující krém s kofeinem a výtažkem z ananasu. Za 200 ml zaplatíte asi 200,- Kč.
  • krémy s olejem z chilli papriček – Krémy, které obsahují olej z pálivých papriček urychlují spalování tuků, zrychlují lymfatický a krevní oběh a pomáhají s odvodňováním. Například krém TianDe, jehož cena se pohybuje kolem 300,- Kč za 100 ml, který efektivně tonizuje a zpevňuje a při jeho pravidelném používání bude vaše pokožka krásně pružná a hladká.
  • krémy se skořicí – Skořice krásně prohřeje pokožku. Ze skořicového krému Termal značky Nobilis Tilia můžete vyzkoušet udělat si zábal, který zlepšuje buněčný metabolismus a také zeštíhluje a tvaruje postavu. Za 500 ml zaplatíte cca 700,- Kč. Před použitím jakéhokoliv skořicového krému si udělejte test snášenlivosti, kdy menší množství krému nanesete na pokožku a vyčkáte na reakci.
  • krémy s výtažkem z mořských řas – Ideální pro podporu krevního oběhu. Také dokážou omezit ukládání tuků a zabránit nadměrnému hromadění vody v buňkách.

Samozřejmě, že přípravků na boj s celulitidou je celá řada, vybírat můžete také krémy s guaranou, vitamínem E, s černým pepřem nebo například s mátou peprnou, ale důležité je krém na postižená místa správně vmasírovat.

 

Jak a kdy provádět masáž proti celulitidě?

Je dobré věnovat masáži denně alespoň 20 minut. Ideální je ráno i večer. Můžete použít i nějaké masážní pomůcky, například masážní rukavici nebo masírujte dlaní, rukou sevřenou v pěst nebo prsty. Vždycky však krouživými pohyby s použitím dostatečného množství krému nebo gelu. Stehna a hýždě masírujte zespod nahoru, u břicha pak opačně. Vyvíjejte různé tlaky, ale masáž by vás rozhodně neměla bolet. Pokud chcete účinek masáže zvýšit, zabalte ošetřená místa do igelitové fólie, přikryjte se dekou a zhruba půl hodiny takto relaxujte. Minimálně jednou za týden použijte tělový peeling. Zbavíte se tak odumřelých buněk.

Malá rada na závěr: Nečekejte, že celulitida zmizí přes noc nebo třeba do týdne. Je to proces docela zdlouhavý a vyžaduje velkou dávku trpělivosti. Důležitá je také pravidelnost. Výsledek pak ale stojí za to.

  

Nejprodávanější levné krémy na celulitidu 2023/2024[/caption]
Nejprodávanější levné krémy na celulitidu 2023/2024

Pro snadnější výběr použijte testy krémů na celulitidu 2023/2024:

Hodnocení a testy krémů na celulitidu je pravidelně aktualizováno a doplňováno.

Hledáte, který produkt – krém na celulitidu je vítězem testu? Začněte tím, že si projdete hodnocení nejlepších krémů na celulitidu dle německého Testberichte.de

 

Testy krémů na celulitidu 2024 – vítěz testu nejlepší krém na celulitidu

 

 1.  Kräuterhof anticelulitický gel – 250ml  hodnocení 1,5
 2.  Nivea Q10 Firming Anti Cellulite Gel – 200ml, více…  hodnocení 1,7
 3.  Geomar Creme Gel Anti-Cellulite – 200ml  hodnocení 1,7
 4.  L’Oréal Expertise Perfect Slim – 200ml  hodnocení 1,9

Zdroj: Testberichte.de | Pořadí zahrnuje produkty výborně dostupné i na českém trhu. Některé z produktů patří mezi novinky a některé mohou být primárně určeny pro německý trh.

 

Zobrazte si více informací o produktech z testu krémů na celulitidu

V ČR jsou aktuálně nejprodávanější (nejlepší) tyto krémy na celulitidu

Zobrazte si další nejprodávanější krémy na celulitidu

 

REKAPITULACE:

VÍTĚZ TESTU krémů na celulitidu + NEJPRODÁVANĚJŠÍ krém na celulitidu ( kat. střed)

Shrnutí: tady vidítě kdo je vítěz testu krémů na celulitidu (výborně dostupných také na českém trhu) podle německého testu v roce 2024 + aktuálně nejprodávaněší kousek ve střední cenové relaci sledující nejlepší krémy na celulitidu v ČR. Touto volbou rozhodně nesáhnete vedle a můžete si být jistí, že vám produkty budou spolehlivě sloužit, anižbyste zbytečně přepláceli.

 

 
 

Testy-spotrebicu.cz – testy krémů na celulitidu 2023/2024


    

NOVINKA: originální videorecenze!

Už jste viděli naše nejnovější videorecenze? Podívejte se, jak si v redakčních testech vedly produkty, které hýbou trhem. Originálně, důkladně a nezávisle, to jsme my.

 

5/5 - (7 votes)